Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διάσπαρτο Τμήμα Οικισμού - Πότε υπάρχει;


Recommended Posts

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, αν και κανείς δεν απάντησε στο ερώτημά μου.

 

Επί του ζητήματος που ενόχλησε ορισμένους. Ζήτησα απάντηση κατά προτίμηση απο μηχανικο ΕΜΠ.

 

Πρωτο, είπα κατά προτίμηση. Που σημαίνει οτι δεν απέκλεισα κανέναν. Οποιος διακατέχεται απο πνευμα αλτρουισμού και φιλαλληλίας είναι ελεύθερος και ευπρόσδεκτος να συνεισφέρει στην σχετική συζήτηση.

 

Πέρα απ' αυτό, προτιμώ να έχω απάντηση από κάποιον απο το ΕΜΠ, για μεγαλύτερη εγκυρότητα. Αμα υπήρχε και κάποιος καθηγητής πανεπιστημίου εδώ, θα ζήταγα απ αυτόν την απάντηση.

 

Γιάννη και Κώστα, γιατί δεν απαντάτε;; τι περιμένετε;;;

 

καλή χρονιά!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όλη η κουτοπονηριά και όλη η παραλογία σε όλο της το μεγαλείο, με απίστευτη δόση κυνισμού και θράσους .

 

Η πιο απαράδεκτη , μακράν, τοποθέτηση από την ημέρα εγγραφής μου στο michanikos.

Link to comment
Share on other sites

anemelos δεν πιστεύω αυτά που διαβάζω !

 

Προσβάλλετε τους συναδέλφους αποφοίτους όλων των υπολοίπων σχολών θεωρώντας εκ των προτέρων τις απαντήσεις τους μειωμένης εγκυρότητας. !!

 

Αυτό είναι ανήκουστο. Θεωρώ την άποψη σας αντισυναδελφική και αντιδεοντολογική. Τι είναι δηλαδή οι υπόλοιποι ? Εμπειροτέχνες ή ερασιτέχνες ?

 

Και όπως βλέπετε πλέον και οι συνάδελφοι του ΕΜΠ αρνούνται πλέον να σας απαντήσουν και πολύ καλά κάνουν .

 

Σας συνιστώ να αναθεωρήσετε τις απόψεις σας περί εγκυρότητας .

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί είστε τόσο επιθετικοί.

 

ΜΑΚΑΡ, γιατί αναγράφεις οτι εισαι Πολιτικός Μηχανικός του ΕΜΠ στην ειδικοτητά σου; Νομίζω οτι ζητειται μόνο η ειδικότητα, όχι το αν σπουδάσαμε στην Γιουγκοσλαβία, στη Γερμανία, στο ΕΜΠ ή όπου άλλου. Θεωρείς μήπως οτι αυτό σε διακρίνει από τους συναδέλφους που έχουν σπουδάσει σε αλλλα τμήματα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση.

 

ΤΗΟΜΑΣ, νομίζεις οτι μπορείς να βρίζεις όποιον θές όποτε θες; Αυτά που έχεις γράψει παραπάνω, είναι ύβρεις και συκοφαντίες. Αν αποφασίσω να σου κάνω μήνυση, δεν θα είσαι καθόλου χαρούμενος. Η δε ανωνυμία αίρεται πολύ εύκολα πλέον.

 

Περιμένω απάντηση. Οχι στο αρχικό ερώτημα, αυτήν την βρήκα. Στα ερωτήματα που θέτω εδώ. Συνάδελφοι...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Θα συνεχίσω όπως γουστάρω. Περιμένω να ζητήσεις συγγνώμη και να αποσύρεις τα ανωτέρα υβριστικά σχόλια, διαφορετικά, θα κινηθώ νομικά εναντίον σου.

 

Αν δεν σου αρέσει το ύφος μου και οι απόψεις μου, μην τις διαβάζεις. Αμα τις διαβάσεις και διαφωνείς, διαφώνησε πολιτισμένα, πες την άποψή σου. Οι εκτιμήσεις σου περί της ποιότητός μου ως ανθρώπου δεν με ενδιαφέρουν κανέναν. Ο καθένας βλέπει και κρίνει. Και εμένα, και εσένα.

 

Πολιτισμένε, καθαρόαιμε πρωτευουσιάνε με το εκλεπτυσμένο ύφος και τους ντελικάτους τρόπους.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

θα κινηθώ νομικά εναντίον σου.
Γιατί το λες και δεν το κάνεις;

 

Εχεις καταλάβει ότι όλοι γελάνε με τις μ@*¥®&€$ σου;

Link to comment
Share on other sites

Είστε ολοι εδώ πολύ ηθικά και δίκαια άτομα και είμαι περηφανος που έχω τέτοιους συναδέλφους, έστω κι αν εγώ δεν προσεγγίζω το μεγαλείο σας....

 

Τελικά είχα παρεξηγήσει τον κλάδο μας! Απλά δεν μου δόθηκε ποτέ η ευκαιρία να σας συναντήσω στο παρελθόν!

 

Αλλά μάλλον δεν εχετε τελειώσει Μετσόβειο.... :)

 

Για το διασπαρτο τμήμα οικισμού κανείς;

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.