Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Ερχονται τα ειδοποιητήρια οσων εχουν παραλληλη ασφαλιση.

http://www.pantelisco.com/site/index.php/component/content/article?id=5646

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αυτό σου λέω τα χρηματα που δίνουμε τώρα δεν πηγαίνουν για να μειωθεί το χρέος του  κράτους.....μακάρι να συνέβαινε αυτό .........κάποια στιγμ.η θα ξεπληρώναμε..........πηγαίνουν για να συντηρέιται το κράτος.....

Link to comment
Share on other sites

Πάνε 4+1 μέρες που πλήρωσα τις εισφορές του Ιανουαρίου κι ακόμα τις εμφανίζει σαν οφειλή. Πόσο ανίκανοι είναι; Ούτε να πάρουν το χρήμα και να τρέξουν δεν μπορούν; Και αυτό το "Κατάσταση: ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΣ: Βάσει Ταμείου Ασφάλισης. Ισχύει Μέχρι" άνευ ημερομηνίας, τι είναι πάλι;

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι ειμαι ικανοί να ποντάρουν στο οτι μετα απο καιρο μπορει να μην θυμασαι αν το πλήρωσες και να πας να το ξαναπληρωσεις!!!

Να βάλεις πιστωτικό-καβα για τον επόμενο μηνα.

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Edited by georgegaleos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τα ειδοποιητήρια που πληρώνονται χωρίς προμήθεια;;; στην Πειραιώς στο ταμείο σήμερα μου είπαν 1.5 ευρώ και με ebanking νομίζω είναι 0.50.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερχονται τα ειδοποιητήρια οσων εχουν παραλληλη ασφαλιση.http://www.pantelisco.com/site/index.php/component/content/article?id=5646

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Εαν δεν κανω λαθος καποιοι συνάδελφοι που είναι μελη σε εταιρείες ειπαν οτι τους ηρθαν τα ειδοποιητηρια.

Αυτα θα είναι άλλα εξτρα ειδοποιητηρια?

Edited by Paul_Mix
Link to comment
Share on other sites

Τα ειδοποιητήρια που πληρώνονται χωρίς προμήθεια;;; στην Πειραιώς στο ταμείο σήμερα μου είπαν 1.5 ευρώ και με ebanking νομίζω είναι 0.50.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.michanikos.gr/topic/36458-%CE%95%CE%B9%CE%B4%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%B7%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%B9%CE%BF-%CE%A4%CE%A3%CE%9C%CE%95%CE%94%CE%95/page-286?do=findComment&comment=901802

 

Το παλικαρι εχει κανει καλη δουλεια

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτοι ειμαι ικανοί να ποντάρουν στο οτι μετα απο καιρο μπορει να μην θυμασαι αν το πλήρωσες και να πας να το ξαναπληρωσεις!!!

Να βάλεις πιστωτικό-καβα για τον επόμενο μηνα.

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Αφου το ειδοποιητηριο και για τους δυο μηνες εχει τον ιδιο κωδικο πληρωμης, αρα πρέπει να το πληρωσουμε εις διπλουν και για τους δυο μηνες.

Ετσι δεν θα γινεται η δουλειά?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.