Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συνάντηση των μελών του Forum


ak2

Recommended Posts

Δεν έχεις anka, εγώ είχα στο μυαλό μου συναντήσεις με θεματικές. Να υπάρχει ένα κοινό θέμα κάθε φορά που με αφορμή τις ανακοινώσεις στην κοινότητα να αναπτύσσονται περαιτέρω .

(όλα αυτά πρίν τις μπύρες :smile: ) Αναπτύσσονται στο forum πάρα πολλοί κοινοί και εππαγελματικοι προβληματισμοί.

Ίσως θα πρέπει να αρχίσουμε ανάποδα, να ξεκινήσουμε καθιέρωμένες συναντήσεις πχ ανά έτος και στην συνέχεια αν υπάρχει προσεύλευση να τις πυκνώσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Η άποψη μου είναι η εξής: η συνάντηση δεν χρειάζεται να είναι ''το γεγονός'', ούτε να γίνει σε κάποιο νησί ή σε ένα τέλειο μέρος κ.τ.λ

Επίσης δεν χρειάζεται να μπαίνουν εξαρχής περιορισμοί π.χ 2 φορές το χρόνο κ.τ.λ. ούτε χρειάζεται και πολύ σκέψη

-Ενας καφές ή ένα κρασάκι με 3, 5, 10 κ.ο.κ συναδέλφους είναι

- ένα ευχάριστο 2ωρο είναι

- ούτως ή αλλως το κοινό επαγγελματικό πεδίο φθάνει απο μόνο του να αποτελέσει μια ενδιαφέρουσα συζήτηση.

Τώρα αν οι συναντήσεις θα γίνονται καθε 3μηνο ή δίμηνο ή εξάμηνο κ.τ.λ θα φανεί απο την κάθε παρεούλα

κλείνωντας θέλω να ξανα-αναφέρω το εξής: δεν χρειάζεται πολύ σκέψη, ...δεν είναι και η διοργάνωση κάποιου επιστημονικού συνεδρίου

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με τον στεφανο ας κανονισουμε λοιπον μια συναντηση για ενα καφε για αρχη και βλεπουμε νομιζω οτι καλυτερα θα ηταν καποια καθημερινη απογευμα γιατι σαβ/κο πολυ πλεον θα φευγουν.και καπου που να βρουμε να παρκαρουμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει δίκιο ο panos.

 

Πάντως το επόμενο Σάββατο 21/6 είναι και αυτό:

http://www.michanikos.gr/ftopic2290.html

 

Μήπως να το συνδυάσουμε να βρεθούμε εκεί και μετά να πάμε για έναν καφέ κάπου κοντά;

Link to comment
Share on other sites

το επόμενο του Αγ. Πνεύματος να πάτε μόνοι σας. Θα είμαι Κρήτη 3μερο για χαλάρωση και διαλογισμό στα Φαλάσαιρνα. !! :lol: :lol:

 

Δλδ όλοι σας θα λείπετε 3μερο του Αγ. Πνεύματος ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.