Μετάβαση στο περιεχόμενο

Scia Engineer (πρώην ονομασία: ESA PT)


Recommended Posts

οκ..και εγω αυτο που εχω οι τιμες ειναι σε συναρτηση με την h/d και την κλιση των αυλακωσεων σε μοιρες αλλα δε μπορω να το ανεβασω γιατι το pdf ειναι λιγο μεγαλο...

Link to comment
Share on other sites

Ιταλε λιγο προπαθεια θελει.

Φαινονται οι τιμες...

Απλα ειναι χοντρο το βιβλιο και δεν μπορουσα να το εφαρμοσω καλα στο σκανερ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ναι ξερουμε terry,επικοινωνησα εγω σημερα, τελη Μαιου μου ειπαν,θα περιλαμβανει τα εθνικα κειμενα,θα ειναι μεταφρασμενο στα ελληνικα ολο το interface ,μεταλικο,θεμελειωση(πεδιλα ec7),και το σκυροδεμα (ec2 αλλα οχι τα παντα). και θα εχει και καποιες καινουριες λειτουργιες που δεν μου ειπε...

 

καθε φορα που βγαινει καινουρια εκδοση σαν χριστουγεννιατικο δωρο το περιμενουμε...μεγαλο πραγμα οταν ενα λογισμικο ειναι εξελιξιμο και ειδικα το scia ειναι φοβερα εξελιξιμο!!!

Link to comment
Share on other sites

εχει ηδη βγει terry ,μπορεις να κατεβασεις απο το site το demo του ec-tools , και να το δοκιμασεις.......εχει και 3 παραδειγματα ,αλλα πρεπει να κανεις install το τελευταιο servise pack του scia

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.