Μετάβαση στο περιεχόμενο

Fespa και αναβάθμιση σε EC


sundance

Recommended Posts

Καλά βρε acnt χωρίς να είσαι σίγουρος ;;

 

Σκεπτικέ, να παραμείνεις σκεπτικός...

Μια χαρά σίγουρος είμαι, αλλά αφού ο φίλος μας ο Leo επιμένει σε αυτά που λέει, να του χαλάσω το χατήρι; Λέω "ok" και πάμε παρακάτω...

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως επιμείνει σαυτή τη τιμολογιακή πολιτική η LH και εγώ θα ψαχτώ για καινούργιο λογισμικό. Πιστεύεις ότι θα έχει αποτέλεσμα η επιστολή;

 

Εάν είναι τεκμηριωμένη γιατί όχι. Μαλλον θα ετοιμάσω ένα δείγμα και θα το ανεβάσω...Ο κάθε ένας το παίρνει και κάνει τις δικές του τροποποιήσεις...

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα ετοιμάσω ένα δείγμα και θα το ανεβάσω...

Θα κάνεις την μεγαλύτερη "πατάτα" ever!

Ποιός σου λέει οτι δεν υπάρχουν "μάτια" που βλέπουν;

 

Έχω καταλάβει, μετά την όλη μου πορεία εδώ, τα ακόλουθα:

 

α) Είμαστε ο μεγαλύτερος διαφημιστικός παράγων όλων των προγραμμάτων.

Πχ βγαίνω εγώ και λέω "ρε παιδες, σκέφτομαι να πάρω αυτό το πρόγραμμα. Τί λετε;"

Ο καθένας λέει τις εμπειρίες του και συνήθως οι χρήστες λένε τα θετικά... Σπανίως τα αρνητικα... Άρα σε εμένα που "ψαχνομαι" για πρόγραμμα, αφιλοκερδώς διαφημίζεται η εταιρία.

 

β) Είμαστε ο μεγαλύτερος tester+bug reporter λογισμικών.

"Ρε παιδιά, μου έβγαλε αυτό... Γιατί;"

"Παιδιά, στο τάδε πρόγραμμα πως κάνω αυτό;"

Δίνουμε ιδέες, εντοπίζουμε προβλήματα καθημερινα, με τρόπο που καμία εταιρία δεν θα μπορούσε...

 

Μετά από αυτά, πιστεύει κανείς πως το παρόν φόρουμ δεν διαβάζεται καθημερινά από τέτοιες εταιρίες;

Πιστεύει κανείς οτι το παρόν thread δεν αποτελεί σφυγμομέτρηση για την LH;

 

Το παρόν θέμα έπρεπε να έχει μεταφερθεί προ πολλού στο CMS. Tώρα πια, είναι αργά...

Για άλλη μια φορά, προσφέρουμε απλόχερα τις υπηρεσίες μας...

Link to comment
Share on other sites

Πεπεισμένος κι εγώ απ' την αρχή acnt & terry συμφωνώ μαζί σας!

Για αυτό είπα στο #15 πόστ σε αυτό το θέμα κάντε κράτι στην τιμή που πρωτοανακοινώνεται. Ήταν μια σφιγομέτρηση της κοινής γνώμης.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ , αλλά το να δημιουργηθεί ένα κραχτηρι mail, ωστε να το στείλουμε όσοι πιστοί, δεν είναι κακό για εμάς, τους χρήστες του προγράμματος και δυνητικούς αγοραστές του Module EC.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά sundance, αλλά το κραχτήρι email, ίσως δε χρειάζεται, αν καταθέσουμε όλοι οι χρήστες την άποψη μας εδώ σε δημόσια θέα είναι καλύτερα. Χωρίς βέβαια υπερβολές και κακοήθη και κακόβουλα κίνητρα. Απλά όμορφα κι ωραία. Τους χρήστες-συνεργάτες πρέπει να τους τιμάς, οπότε θα πρέπει με ρέγουλα να ζητάς. Από την άλλη και οι άλλες εταιρίες θα πρέπει να μειώσουν τις απαιτήσεις τους γιατί τα συμβόλαια συντήρησης εμένα δε με πείθουν.Για αυτό προτιμώ LH Λογισμική και πάλι. Αυτό που της λείπει λίγο είναι η χρυσή τομή!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.