Μετάβαση στο περιεχόμενο

Fespa και αναβάθμιση σε EC


sundance

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Εγώ πάντως , πέρασα προχτές απο την LH και μου έδωσαν δωρεαν το cdακι με τη νέα αναβάθμιση . Μπορω να πω πως Ειναι πολυ χρήσιμες κάποιες βελτιωσεις ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έχω σε ένα pc εγκατεστημένο το Τέκτων (για τον υπάλληλο) και σε άλλο το Master (για μένα).

 

Έχω 2 κλειδάκια, 1 Τέκτων και 1 Fespa.

 

Ρώτησα για τις αναβαθμίσεις (έχουν βγάλει για Fespa και για Master) και μου είπαν ότι για να μην υπάρξει ασυμβατότητα, πρέπει να περιμένω και την αναβάθμιση του Τέκτων, για να μπορεί να διαβάζει τα tek των στατικών.

Link to comment
Share on other sites

Υποχρεώνεσαι έτσι στην αναβάθμιση του τέκτονα που μάλλον δε θα ήθελες να πληρώσεις τώρα.Λίγη πίεση χρειάζονται για να μην παίρνουν χρήματα άσκοπα.

Link to comment
Share on other sites

dimitrispsi, εγώ εγκατέστησα το νέο Master στο κλειδί του Τέκτωνα και ανοίγει μια χαρά τα αρχεία tek, του FESPA με EC. Το μόνο που έκανα επιπλέον ήταν να αλλάξω και το κλειδί, γιατί είχα το παλιό, που έμπαινε στην παράλληλη θύρα.

Ουσιαστικά η "αναβάθμιση" στον Τέκτωνα ήταν δωρεάν, αν εξαιρέσεις το κόστος του νέου κλειδιού.

Link to comment
Share on other sites

Όταν αγόρασα το Fespa, μόλις βγήκαν οι Ευρωκώδικες δηλαδή, άλλαξα και το κλειδί του Τέκτων σε usb.

 

Υποχρεώνεσαι έτσι στην αναβάθμιση του τέκτονα που μάλλον δε θα ήθελες να πληρώσεις τώρα.Λίγη πίεση χρειάζονται για να μην παίρνουν χρήματα άσκοπα.
Η συγκεκριμένη αναβάθμιση είναι δωρεάν.
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.