Μετάβαση στο περιεχόμενο

Fespa και αναβάθμιση σε EC


sundance

Recommended Posts

Αν υποψιαστώ ότι θέλουνε πάλι λεφτά από όσους πλήρωσαν τους ΕC, για την έκδοση 5.1 (προσαρμογή ελληνικών προσαρτημάτων) θα το πουλήσω το πρόγραμμα μα την Παναγία.

Δε θέλω να πάρω τηλ. (λόγω μεγάλου καβγά όταν βγήκανε οι ΕC) αν κάποιος το έκανε ας ενημερώσει με τρόπο...

Link to comment
Share on other sites

Και η δική μου εταιρεία με παίρνει τηλέφωνα για την ανάλογη αναβάθμιση των ΕΚ από το 2009 ... μέχρι και πριν λίγους μήνες. Αν δεν βγεί το σχετικό ΦΕΚ αναβάθμιση δεν έχει ... τσάμπα λεφτά (προς το παρόν) και στο κάτω κάτω της γραφής πρέπει να δουλεύουν και να τα βγάζουν τα λεφτά τους ...

Link to comment
Share on other sites

Αν υποψιαστώ ότι θέλουνε πάλι λεφτά από όσους πλήρωσαν τους ΕC, για την έκδοση 5.1 (προσαρμογή ελληνικών προσαρτημάτων)...
Πως σου ηρθε τωρα αυτο;;;
θα το πουλήσω το πρόγραμμα μα την Παναγία.

Εγω θα το δωσω τζαμπα....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα το master με τους ευρωκωδικες πριν 1 μήνα. Θα τους παρω τηλέφωνο να δω τι θα μου πουν . Μου είχαν υποσχεθεί πως οποιαδήποτε αναβάθμιση βγει σε διάστημα 3 μηνών τη δικαιούμαι δωρεάν . Θα τσεκαρω να δω αν λένε αλήθεια η ψεύδονται ασύστολα. Θα ενημερωσω σύντομα ...

Link to comment
Share on other sites

«Κτίριο > Σκυρόδεμα > Ελάχιστο μήκος τοιχώματος για ηVG ελληνικού προσαρτήματος».

Δίνεται η δυνατότητα εισαγωγής ελάχιστου μήκους τοιχώματος για τον υπολογισμό του λόγου τέμνουσας τοιχωμάτων.

 

Aυτο απο που προκυπτει???

Στα Εθνικα Προσαρτηματα που εχω στα χερια μου δεν βλεπω κατι τετοιο...

Link to comment
Share on other sites

Aυτο απο που προκυπτει???

Στα Εθνικα Προσαρτηματα που εχω στα χερια μου δεν βλεπω κατι τετοιο...

 

To θεμα ειναι οτι δεν υπάρχει διαταξη στον EC2 που να αφήνει το ελευθερο στο εθνικό προσάρτημα να ορίσει τέτοιο κριτήριο. Αν οι δικοι μας αρχισαν να βαζουν και δικα τους αρθρα "το χουμε χαμένο".

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.