Μετάβαση στο περιεχόμενο

PVcalc VS PVestimation


sakis@

Recommended Posts

Ένα έχω να πω. Προσπαθώ εδώ κι ένα μήνα να πέισω τον ιδιοκτήτη της εταιρίας ή τελοσπάντων τον υπεύθυνο ούτε επικοινώνησε μαζί μου, να μου κάνει μια παρουσίαση ή έστω να μου δείξει σε ένα pc το πρόγραμμα, κάποια screenshots, κάποια βασικά χαρακτηριστικά για να μπορέσω να απόφασίσω ποια έκδοση να πάρω κι αν αξίζει τελικά. Τίποτα. Μου είπαν ότι δεν έχουν κάνει καμία παρουσίαση ποτέ. Δεν το έχουν δείξει live σε κανέναν. Απορώ οι συνάδελφοι που το έχουν αγοράσει, βάλανε την πιστωτική τους σε ένα site που δεν έχει καμία πληροφορία για την εταιρία και πληρώσανε το αντίτιμο έτσι ? στα τυφλά? Δεν υπάρχει πουθενά το software παρα μόνο στο pvcalc.gr. Δεν με πείθουν όσο κι αν φαίνεται πολυ ικανό σαν πρόγραμμα (πάντα μόνο στο site) βέβαια.

 

Θα παρακαλούσα κι εγω με τη σειρά μου ΑΝ κάποιος συνάδελφος το χρησιμοποιεί κι έχει άποψη να μας γράψει δυο λόγια.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

τελικά παιδιά το pvestimation έχει κάποια βελτίωση?

παράγει μονογραμμικό? καθότι η τιμή του είναι καλή και φαίνεται καλό και στα ελληνικά.

ποιό συμφέρει κατά την αποψή σας και να παράγει και μονογραμμικό?

Link to comment
Share on other sites

Pvsyst ότι καλύτερο υπάρχει .Μονογραμμικό στο caddy++,autocad,intelilicad....... υπάρχουν χιλιάδες προγράμματα για μονογραμμικό .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.