Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κόστη-Αμοιβές Κόστος χτιστού σκάλας


mariosk

Recommended Posts

Καλημέρα, θα ήθελα μια εκτίμηση κόστους για το κτίσιμο, σοβάτισμα, βάψιμο ενός κτιστού κομματιού απο τούβλα στο κενό που δημιουργείται απο εσωτερικές σκάλες όπως στη φωτογραφία.

 

Οι διαστάσεις είναι:

Πλάτος: 1,60μ Υ: 2,60μ Βάθος: 0,46μ

 

Αυτό είναι το ίδιο στο Υπόγειο και Ισόγειο, ενώ στον 1ο όροφο είναι μέχρι το 1 μέτρο ύψος.

 

Ευχαριστώ.

post-34345-131887247179_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 32
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Φίλε πέρασε την δευτέρα, σαββατοκύριακα δεν λειτουργεί το λογιστήριο.

Θα εκτιμήσουμε το κόστος σας και θα σας κάνουμε την προσφορά μας.

Link to comment
Share on other sites

@highlander: :lol:

 

@mariosk:

 

Μιλάς για ένα κτισμένο κομμάτι σε μια καινούρια οικοδομή, στην οποία δεν έχει γίνει ούτε σοφάτισμα ούτε βάψιμο...Δεν σε καταλαβαίνω...γιατί σε ενδιαφέρει μόνο αυτό το κομμάτι...το υπόλοιπο δεν θα το σοφατίσεις;

Link to comment
Share on other sites

@highlander: :lol:

 

@mariosk:

 

Μιλάς για ένα κτισμένο κομμάτι σε μια καινούρια οικοδομή, στην οποία δεν έχει γίνει ούτε σοφάτισμα ούτε βάψιμο...Δεν σε καταλαβαίνω...γιατί σε ενδιαφέρει μόνο αυτό το κομμάτι...το υπόλοιπο δεν θα το σοφατίσεις;

 

Η οικοδομή βρίσκεται στα τούβλα όπως φαίνεται και στη φωτο. Το κομμάτι αυτό έχει ήδη γίνει, απλά θέλω να δω πόσο πολυ με κλέβει ο κατασκευαστής. Μου ζητάει 1500 ΕΥΡΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

για το κόστος δεν ξέρω να σου πω ,

γιατί δεν ξέρω αν κι ο κατασκευαστής με τη σειρά του σου έχει χαρίσει κάτι που δεν πλήρωσες ή κάτι που αγνοώ.

σεναζ δεν έχει?

Link to comment
Share on other sites

1) σεναζ δεν εχει

2) δεν εχει χαρισει κατι...αλλα αν "χαριζε" αυτο σημαινει οτι στα extra που ζητας πρέπει να βάλουνε εργολαβικό κοστος 300% για να βγάλουνε 3 φορες τα σπασμενα? δε καταλαβαινω τι λογικη ειναι αυτη. Σου χαριζω κατι για να σε γδαρω? Έλεος!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.