Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ζητήματα φόρτου στις Πολεοδομίες


cv98019

Recommended Posts

Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς την κατάσταση στην πολεοδομία Γλυφάδας? Ραντεβού ή πρωινό ξύπνημα?

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι γνωρίζει κάποιος τί συμβαίνει στη Πολεοδομία Περιστερίου για υποβολή φακέλου για Ν3843/2010; Ισχύει και εκεί η πρωινή λίστα που συναντάμε σέ άλλες Πολεοδομίες; Το πρόστιμο το βγάζουν αυθημερόν;

Link to comment
Share on other sites

μήπως ξέρει κανείς πολεοδομία Αχαρνών και Γλυφάδας, αν δέχονται τρίτη ημιυπάιθριους? ποιες μέρες δέχονται κοινό?

Link to comment
Share on other sites

Για Γλυφάδα στις ανακοινώσεις πριν 3 βδομάδες γράφαν ότι δέχονται Δευτέρα - Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 9.00 με 13.00 (Παρασκευή περαιώσεις)

 

 

---> Γενικά η διαδικασία προχωράει κανονικά και έτσι σήμερα (τρίτη) που πήγα κατά τις 9.30 εξυπηρετήθηκα άμεσα για τους Η/Χ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

6. μπαίνεις μέσα και σου ζητά ταυτότητα για να δει ότι είσαι ο μηχανικός.

 

Φίλτατε, έχω αναλάβει να βοηθήσω ένα φίλο αρχιτέκτονα στον Περισσό, και αν κατάλαβα καλά δε μπορώ να παραδώσω εγώ το φάκελο αντ' αυτού. Αυτό εννοεί η φράση σου; Η απάντηση σου θα με βοηθούσε. Σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι καλησπερα,

 

Γνωριζει κανεις τι γινεται με την υποθεση των πρωτοκολλημενων αιτησεων στην κεντρικη?

Πού θα ανακοινωθει αυτη η νεα λιστα που θα μοιρασουν σε ημερες τα ραντεβου?

Πηγα σημερα το πρωι και μου ειπαν οτι ακομα οργανωνονται, να παρακολουθω τηλεοραση μηπως και ακουσω κατι..

Στα site του δημου και της περιφερειας δεν γινεται μνεια, υπαρχει μονο η ανακοινωση της 28/12.

Αν καποιος μαθει ο,τιδηποτε ας το δημοσιευσει, ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

αγια παρασκευη τι γινεται τους ηρθαν οι σφραγιδες?

 

και κατι βασικο....παρασκευη 7/1 που πηγα αγια παρασκευη μουπανε αν θελω και με ταχυδρομειο...

 

με ταχυδρομειο δεν εληξε 28/12 ?

 

μπορω ακομα?

Link to comment
Share on other sites

Στο ΦΕΚ 218Α/2010 λέει

ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΣΤ΄

ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ

Άρθρο 35

Οι προθεσμίες υποβολής των δικαιολογητικών της παρ. 2 του άρθρου 5 του ν. 3843/2010 (ΦΕΚ 62 Α΄) στις πολεοδομικές υπηρεσίες για την υπαγωγή ακινήτων στις διατάξεις των διατηρούμενων χώρων του ίδιου ως άνω νόμου παρατείνονται μέχρι την 28η Φεβρουαρίου 2011.

 

Δεν ξέρω, λογικά θα εννοεί και την ταχυδρομική αποστολή

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.