Μετάβαση στο περιεχόμενο

[ΤΣΜΕΔΕ] Κατάθεση δικαιολογητικών για επιστροφή χρημάτων


spiros1983

Recommended Posts

Κατέθεσα σήμερα τα δικαιολογητικά για επιστροφή 100 ευρώ (αγορά γυαλιών) και τα παιδιά στο πρωτόκολλο μου είπαν ότι θα περιμένω κανά χρόνο για να τα πάρω πίσω!

ΠΕΡΙΦΑΝΕΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικα ηρθαν και σε μενα. Τα χρωστουμενα απο 12/11/2012 δεν εχουν ερθει.

 

 

Σήμερα ρώτησα στα κεντρικά του ΤΣΜΕΔΕ για ιατρικές δαπάνες Σεπτεμβρίου/Οκτωβρίου 2012 (προ ΕΟΠΥΥ δηλαδή), για τις οποίες είχα καταθέσει τα δικαιολογητικά στις 13/12/2012. Μου είπαν ότι έχουν εγκριθεί και θα κατατεθούν στο λογαριασμό μου στις επόμενες πληρωμές, που αναμένεται να γίνουν Αύγουστο με Σεπτέμβριο του 2013.

 

Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ρώτησα στα κεντρικά του ΤΣΜΕΔΕ για ιατρικές δαπάνες Σεπτεμβρίου/Οκτωβρίου 2012 (προ ΕΟΠΥΥ δηλαδή), για τις οποίες είχα καταθέσει τα δικαιολογητικά στις 13/12/2012. Μου είπαν ότι έχουν εγκριθεί και θα κατατεθούν στο λογαριασμό μου στις επόμενες πληρωμές, που αναμένεται να γίνουν Αύγουστο με Σεπτέμβριο του 2013.

 

Για να δούμε...

Μια χαρά είμαστε τότε. Μόνο ένα χρόνο καθυστέρηση !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τελικά, σήμερα βγήκε ανακοίνωση για ηλεκτρονικές βεβαιώσεις καταβληθέντων νοσηλείων. .

 

Εκπληκτικό το forum τελικά.

Είχα σπάσει τα τηλέφωνα του ΤΣΜΕΔΕ μια βδομάδα τώρα αλλά τπτ... στο site τπτ επίσης... και είχα κλείσει ραντεβού με το λογιστή αύριο...

Κυριολεκτικά τελευταία στιγμή είδα το topic, μπήκα, εκτύπωσα, βγήκα!

Και μιλάμε για νοσήλια 1500€, ακόμη κι εγώ είχα ξεχάσει πόσα έδωσα... :shock:

 

@ekaradimos +1

 

Υ.Γ.: Αν βαριέστε το googling, εκτύπωση των βεβαιώσεων από εδώ: Βεβαίωση Καταβληθέντων Νοσηλείων

Edited by babis_xo
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ρώτησα στα κεντρικά του ΤΣΜΕΔΕ για ιατρικές δαπάνες Σεπτεμβρίου/Οκτωβρίου 2012 (προ ΕΟΠΥΥ δηλαδή), για τις οποίες είχα καταθέσει τα δικαιολογητικά στις 13/12/2012. Μου είπαν ότι έχουν εγκριθεί και θα κατατεθούν στο λογαριασμό μου στις επόμενες πληρωμές, που αναμένεται να γίνουν Αύγουστο με Σεπτέμβριο του 2013.

 

Για να δούμε...

 

Tελικά κατατέθηκαν στο λογαριασμό μου χθες (21/08).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.