Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Σεμινάρια ΙΕΚΕΜ/ΤΕΕ


aloha

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

 

Σκέφτομαι να παρακολουθήσω το ΚΑΤ10 του ιεκεμ-τεε σχετικά με ΓΟΚ και Κτιριοδομικό.

Έχει κανείς κάποια πληροφορία σχετικά?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΟΥ Ι.Ε.Κ.Ε.Μ. Τ.Ε.Ε. ΜΕ ΤΙΤΛΟ:"ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ" ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ. ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ?ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΤΟΥ 2011 ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θα παρακαλούσα τους administrators να ανοίξουν ξεχωριστό topic για τον συγκεκριμένο επιδοτούμενο σεμινάριο του ΙΕΚΕΜ ΤΕΕ "ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ". Πρόκειται για σεμινάριο μέσω ΟΑΕΔ και Ευρωπαικής Ένωσης (ΕΣΠΑ) για άνεργους (όλων των ειδικοτήτων) μηχανικούς που έχουν κληρωθεί να συμμετάσχουν.Έχει καθυστερήσει 6 ολόκληρους μήνες (δηλ.υπό κανονικές συνθήκες θα τελείωνε τώρα), τρεις φορές έχει αναβληθεί η ημερομηνία έναρξης του και το ΙΕΚΕΜ ΤΕΕ προβάλλει ως δικαιολογίες, α)κωλύμα του Υπουργείου (γενικώς και αορίστως) , β)εμπόδια από μη συμμετοχή των εταιρείων (που θα απασχολούν τους μηχανικούς σε πρακτική άσκηση) κτλ κτλ. Όσο έντονα και αν έχω ζητήσει να μιλήσω με κάποιον υπεύθυνο από αυτούς,εννοείται δεν υπάρχει κανείς. Θα ήθελα οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν μαζί μου, επιπλέον όποιος αρμόδιος τυχόν παρακολουθεί, γιατί υπάρχει ΣΟΒΑΡΟ πρόβλημα και το ΙΕΚΕΜ επιμένει να μην αναλαμβάνει καμία ευθύνη. (Παράλληλα διεξάγονται όλα τα άλλα σεμινάρια χωρίς καμία καθυστέρηση,όπως για τους ενεργειακούς επιθεωρητές, τα οποία βέβαια χρηματοδοτούμε κυρίως όλοι εμείς οι νέοι μηχανικοί...)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Θα μπορουσατε να μου παραθεσετε γνωμες για οσους εχουν τυχον παρακολουθησει το σεμιναριο του ΙΕΚΕΜ ΤΕΕ  "ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΗ ΠΡΑΓΜΑΤΟΓΝΩΜΟΣΥΝΩΝ"  που τρεχει εντος του Νοεμβριου ?

Κατα ποσο χρησιμο ειναι και εαν εχει ικανοποιητικο βαθμο επιμόρφωσης.

 

Θα εκτιμουσα  καθε γνωμη/αποψη

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εγώ έκανα αίτηση για το σεμινάριο που γίνεται στο τέλος του μήνα. Τους κάλεσα για να μάθω λεπτομέρειες αλλά έλειπε η υπεύθυνη. Έκανα την αίτηση και βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλα το ΙΕΚΕΜ ΤΕΕ δεν πρέπει να λειτουργεί σωστά. Περιμένω ενημέρωση για το σεμινάριο που ξεκινάει τη Δευτέρα και ουτε φωνή ούτε ακρόαση. Τους κάλεσα την Τρίτη και μου είπαν οτι θα με καλέσουν να με ενημερώσουν. Ακόμη περιμένω.......

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα με το ΙΕΚΕΜ και μου είπαν οτι αναβλήθηκε για Ιανουάριο του 17. Μάλλον δεν είχε συμμετοχή. Θυμάμαι πριν 2-3 χρόνια μου τηλεφωνούσαν για να κάνω σεμινάρια κτλ κτλ και τώρα τους καλείς για τα σεμινάρια και δεν ανταποκρίνονται ότι να ναι :???:

Link to comment
Share on other sites

Η ζήτηση πλέον για σεμινάρια είναι πολύ περιορισμένη είτε λόγο έλλειψης χρημάτων είτε λόγο περιορισμένου αντικειμένου και χωρίς αντίκρυσμα. Θυμάμαι κάποτε ήθελα να κάνω σε autocad και δεν έβρισκα θέση. Τώρα πάνε 2-3 πως να γίνει τμήμα;

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.