Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ντροπή η ανακοίνωση της ΕΕΤΕΜ...


Recommended Posts

Εγώ συνάδελφοι, από την μικρή μου εμπειρία, έμαθα ότι Τ' αγαθά κόποις κτώνται. Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με τα συνδικαλίστικά. Απλά με ενδιαφέρει, αν μπορώ, να κάνω κάτι καλύτερο για τον κλάδο. Τίποτα περισσότερο και τίποτε λιγότερο. Τώρα τι θα γίνει δεν ξέρω, ίσως και αυτοί να έχουν χαλαρώσει στις καρέκλες του "δημοσίου". Δεν με ενδιαφέρει όμως. Εγώ προσπαθώ κάθε μέρα να γίνομαι καλύτερος.

Ευχαριστώ george!

Εύχομαι να γίνει κάτι

 

Κ εγω το ίδιο...και οποιος/οι απο τον κλάδο μας βγεί...θα του/ς ζαλίσω τα αυτιά...το κλάδο μας και τα μάτια του/ς...

 

Θέλω να ακούσω σχόλια για την ανακοίνωση της ΕΕΤΕΜ από όλους τους Τοπογράφους ΤΕ...

Link to comment
Share on other sites

εκατσα μεσα στην ΕΤΕΕΜ περιπου μιση ωρα για να γραφτω οταν αποφοιτησα και μου γυρισε το στομαχι.....

 

Και εγώ μια από τα ίδια. Γενικά στην ΕΕΤΕΜ δεν νομίζω να ξέρουν τι θέλουν. Θέλουν εξίσωση? Θέλουν να γίνουν ΤΕΕ στη θέση του ΤΕΕ, θέλουν να εκδίδουν ΤΟΤΕΕ στη θέση των ΤΟΤΕΕ? Άσε που όταν πήγα να γραφτώ το 2008 που πήρα πτυχίο και ζήτησα να δω αν υπάρχει καμία αγγελία δεν μου τις έδιναν επειδή δεν είχα πάει φαντάρος. Λες και θα τους καθόμουν στο λαιμό.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, θέλω να δω τη γνωμοδότηση. Θέλω να δω τι εννοούν εξάρτηση. Αν κάνω οπισθοτομία στο γεωτεμάχιο, έκανα εξάρτηση αλλα δεν έχω το δικαίωμα της γεωμετρίας? οπότε ακόμα είμαι χαλαρός. θα δώ και θα κρίνω. δεν χρειάζονται εντάσεις. Γιατί να τσακώνομαι με συναδέλφους? δεν υπάρχει λόγος.

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι, η παρούσα ενότητα του φόρουμ έχει να κάνει με τη γενικότερη θέματολογία των επαγγελματικών δικαιωμάτων. Η κουβέντα αυτή δεν έχει να κάνει τίποτα με αυτά. Το θέμα κλειδώνεται και θα μεταφερθεί σε κατάλληλο μέρος ωσονούπω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.