Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΜΕΑ σε ανεξάρτητες ισόγειες κατοικίες


Recommended Posts

Μάλλον θα κάνω ΜΕΑ ως ξενοδοχείο που είναι η πιο δυσμενής περίπτωση ώστε ακόμα και αν βγει εγκύκλιος για το αντίθετο να είμαι καλυμμένος.

 

Αν βγαίνει η ΜΕΑ με τον φωτισμό, σαν κατοικία που αγνοούμε τον φωτισμό θα μου βγουν ακόμα καλύτερα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δε νομίζω ότι η προσέγγιση με τη λογική της <<δυσμενέστερης περίπτωσης>> είναι σωστή.

Το ωράριο και η περίοδος λειτουργίας του κτιρίου πιστεύω ότι είναι ο καλύτερος τρόπος όταν υπάρχουν αμφιβολίες για τη χρήση.

 

Προσωπικά κατοικία δεν θα το έβαζα με τίποτα.

Ενα τηλέφωνο στην ΕΥΕΠΕΝ, όπως λέει και ο Πάνος είναι το καλύτερο.

Edited by hkamp
Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
On 31/7/2013 at 11:55 ΜΜ, hkamp said:

Δε νομίζω ότι η προσέγγιση με τη λογική της <<δυσμενέστερης περίπτωσης>> είναι σωστή.

Το ωράριο και η περίοδος λειτουργίας του κτιρίου πιστεύω ότι είναι ο καλύτερος τρόπος όταν υπάρχουν αμφιβολίες για τη χρήση.

 

Προσωπικά κατοικία δεν θα το έβαζα με τίποτα.

Ενα τηλέφωνο στην ΕΥΕΠΕΝ, όπως λέει και ο Πάνος είναι το καλύτερο.

Καλήμερα και από μένα... Μια ερώτηση .. Κάνω ΜΕΑ σε τριώροφη μονοκατοικία. Ο ιδιοκτήτη θέλει να βάλει για θέρμανση και ψύξη τοπικά κλιματιστικά inverter, τι στοιχεία δηλώνω στη θέρμανση; αναγκαστικά στα λουτρά θα βάλω κάποιο τοποικό θερμαντικό σώμα ή θερμοπομπό. Ποια είναι η διάταξη αυτομάτου ελέγχου στη θέρμανση και την ψύξη; κατηγορία Γ ή Β; 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.