Μετάβαση στο περιεχόμενο

κλειστες πολεοδομιες & υπηρεσιες - ενημερωση


Recommended Posts

Νέο update για πολεοδομία Αγίας Παρασκευής:

Δεν ισχύει η προηγούμενη δημοσίευσή μου, πλέον από σήμερα 14/10 μέχρι ΚΑΙ την Πέμπτη 20/10 θα είναι κλειστή λόγω γενικών συνελεύσεων και απανωτών 24ωρων απεργιών.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 28
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολεοδομίες Αττικής (παίζει σε όλες τις περιοχές με άλλες αποδόσεις)....

 

κλειστή λόγω ΠΟΕ-ΟΤΑ δίνει απόδοση 1,50, υπό κατάληψη 1,35 και ανοιχτή 1,05

 

Μετά υπάρχει under για ανοιχτή μεχρι τις 12 και κλειστή μετά και over για το ανάποδο

 

Ένας υπερτυχερός θα κληρωθεί για να του απαντήσουν απορίες στο ΤΕΕ για τον ν. περι αυθαιρέτων και άλλος ένας για να σηκώσουν το τηλέφωνο σε μία πολεοδομία της επιλογής του να πάρει απάντηση αμα ειναι κλειστή, ανοικτή αν απεργούν όλοι ή μερος των υπαλλήλων.

 

Τέλος τα Ελληνικά Πετρελαια, δίνουν στον υπερτυχερό της βραδυάς τις βενζίνες για ενα μήνα για να τρέχει γυρω γυρω με την άνεση του μπάς και κάνει καμιά δουλειά!

 

Χίλια συγγνώμη για το άσκοπο post. Και να σκεφτείται ότι είμαι υπέρ των καταλήψεων απεργιών κλπ! αλλα επιτέλους ας γίνουν μαζικά και συντονισμένα! Ή όλοι μαζί ή κανένας!

Link to comment
Share on other sites

Νέο update για πολεοδομία Αγίας Παρασκευής:

Δεν ισχύει η προηγούμενη δημοσίευσή μου, πλέον από σήμερα 14/10 μέχρι ΚΑΙ την Πέμπτη 20/10 θα είναι κλειστή λόγω γενικών συνελεύσεων και απανωτών 24ωρων απεργιών.

 

 

Ωραια.. Μια περαιωση εχω στην Αγ. Παρασκευη και η γυναικα θελει να κανει συμβολαιο.. Αντε να δουμε..

 

Ερωτηση εκτος θεματος αλλα δεν αξιζει καινουργιο θεμα νομιζω. Επειδη δεν εχω παει Αγ. Παρασκευη για περαιωση Η/Χ ξερει καποιος τι διαδικασια ακολουθουν οταν δουλευουν?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Με την Παλλήνη γνωρίζει κανείς τι γίνεται?Εδώ και μέρες προσπαθώ να πιάσω γραμμή και είναι όλα νεκρά....Ε ρε τι τραβάμε για μια κ@λοπεραίωση....

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Το βρήκα. 210 6033073

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ Γ
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.