Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προβλήματα και Bugs από τη νέα πλατφόρμα


Engineer

Recommended Posts

Avatars δεν βαζεις με τπτ...

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Έβαλα χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια . Δες το και πάλι . Αν δεν βγεί άκρη και μέχρι να υπάρξει σχετικός οδηγός που να το εξηγεί , επικοινώνησε μαζί μου με pm. Συγνώμη για την όποια αναστάτωση.

Ευχαριστώ . gvarth

Edited by gvarth
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τώρα το φόρουμ είναι φόρουμ.....

Μπορεί να θέλει δουλειά και κάποιες βελτιώσεις αλλά είναι αξιοπρεπή.

Εμένα μου αρέσει το περιβάλλον...

Αν και γκρίνιαξα παραπάνω τώρα πρέπει να πω ένα μπράβο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Ο "Γιάννης" πέθανε! Ο "Γιάννης2011" πέθανε επίσης.,..

Ιδού ο νέος Γιάννης της γειτονιάς σας: Giannhs2011!!! Ξενόφερτος, constant, in και πάνω απ' όλα...πάντα Γιάννης...

..Μέχρι τους 45 Γιάννηδες έχω ...

Αρκεί να μην ξεχάσω τους κωδικούς από τα email που ανοίγω!!

 

ΥΓ: Μέχρι και τον internet explorer απαρνήθηκα για χάρη του michanikos.gr!! Έβαλα επιτέλους το Google Chrome!

 

ΥΓ2: Τι βλέπω; Το νέο φόρουμ κάνει και ορθογραφικό έλεγχο; Εύγε! Για να μην λέμε μόνο τα άσχημα...

Edited by Giannhs2011
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε σε φάση ανασυγκρότησης. Η νέα πλατφόρμα απαίτησε συνεχόμενη και απαιτητική εργασία πολλών ωρών για αρκετούς ανθρώπους ώστε να έρθει το forum στη μορφή που το βλέπετε .

 

Θα γίνουν αρκετά βήματα εξέλιξης το επόμενο διάστημα.

 

Ζητούμε συγνώμη για την ταλαιπωρία σας και υποσχόμαστε να σας ανταποδώσουμε την εμπιστοσύνη σας με ενδιαφέρουσα θεματολογία , ουσιαστική και γόνιμη ανταλλαγή απόψεων σε θέματα που μας ενδιαφέρουν και ακόμη περισσότερα αρχεία στα downloads .

Link to comment
Share on other sites

Avatars δεν βαζεις με τπτ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Έβαλα χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια . Δες το και πάλι . Αν δεν βγεί άκρη και μέχρι να υπάρξει σχετικός οδηγός που να το εξηγεί , επικοινώνησε μαζί μου με pm. Συγνώμη για την όποια αναστάτωση.

Ευχαριστώ . gvarth

Πες μας εδω τι εκανες να το δουν και αλλοι.

Πάντως εγω απο τα "edit my profile" --> "change your photo" δεν τα καταφερα και παλι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά να πώ ένα μεγάλο μπράβο στην ομάδα που εργάζεται για τη νέα πλατφόρμα του φόρουμ..... Δεν θα σχολιάσω το σύνδρομο στέρησης που έζησα όλες αυτές τις μέρες χωρίς το φόρουμ, το οποίο συνηθίζω να επισκέπτομαι πάνω από 10 φορές τη μέρα..

Η νέα πλατφόρμα είναι όμορφη - όχι ότι είχα κάποιο παράπονο με τη παλιά - και θεωρώ ότι άν έχουμε λύσει και τα ζητήματα μεγέθους αρχείων που ήταν δραματικά μικρά, νομίζω ότι η βελτίωση είναι προφανής!

 

Ενα σχόλιο-παράπονο είναι το ότι δεν μπορώ να δώ στα mail που λαμβάνω τις απαντήσεις που προστέθηκαν... μου βγαίνουν αλαμπουρνέζικα, γράμματα, αριθμοί και ειδ. χαρακτήρες... Είναι πολύ σημαντικό γιατί έχω μόνιμα την ειδοποίηση με mail σε όλα τα threads που παρακολουθώ και μάλιστα πολλές φορές επιχειρώ να δώ και από το κινητό μου... Θα ήθελα να το φτιάξετε αυτό...

 

Ξανά μπράβο και ευχαριστούμε για το χρόνο σας και την εργασία σας... Οσο και να ξεκατινιαζόμαστε μερικές φορές, το φόρουμ αποτελεί μεγάλο σχολείο για κάθε συνάδελφο, όλων των ειδικοτήτων, παλιό ή νέο...

Link to comment
Share on other sites

Πες μας εδω τι εκανες να το δουν και αλλοι.

Πάντως εγω απο τα "edit my profile" --> "change your photo" δεν τα καταφερα και παλι.

 

Όπως διαπίστωσα , μια από τις δυνατότητες της πλατφόρμας που είναι προς το παρόν απενεργοποιημένες είναι αυτή που μας (σας) επιτρέπει να αλλάξετε avatar . Ζητώ συγνώμη εκ μέρους της ομάδας διαχείρισης . Η δυνατότητα θα ενεργοποιηθεί όταν σταθεροποιηθεί πλήρως η λειτουργία του forum .

 

 

Ενα σχόλιο-παράπονο είναι το ότι δεν μπορώ να δώ στα mail που λαμβάνω τις απαντήσεις που προστέθηκαν... μου βγαίνουν αλαμπουρνέζικα, γράμματα, αριθμοί και ειδ. χαρακτήρες... Είναι πολύ σημαντικό γιατί έχω μόνιμα την ειδοποίηση με mail σε όλα τα threads που παρακολουθώ και μάλιστα πολλές φορές επιχειρώ να δώ και από το κινητό μου... Θα ήθελα να το φτιάξετε αυτό...

 

Φυσικά και θα το δούμε . Ευχαριστούμε για την επισήμανση .

 

Οτιδήποτε παρατηρείτε γενικά (όλα τα μέλη) σχετικά με δυσλειτουργίες της νέας πλατφόρμας , παρακαλούμε να μας το επισημαίνετε.

Edited by gvarth
Link to comment
Share on other sites

gvarth κατανοώ την αλλαγή που γίνεται και την όποια ταλαιπωρία που περνάτε, όμως θα ήθελα απλά να ξέρω αν μπορεί να ανακτηθεί ο "Γιάννης" με όλα τα μηνύματα, τα downloads, τους "φίλους μου",...την φήμη μου :) κλπ κλπ.

 

Παρεμπιπτόντως με το google chrome τρέχει όντως ταχύτατα (δεν ξέρω αν ούτως ή άλλως έχει βελτιωθεί η ταχύτητα...)

Ευχαριστώ!

Edited by Giannhs2011
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.