Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προβλήματα και Bugs από τη νέα πλατφόρμα


Engineer

Recommended Posts

thodore, deathlok

 

Aν εχετε γνωσεις πανω σε τετοιες πλατφορμεςθα μπορουσατε να βοηθησετε.

Καντε λιγο υπομονη, κανεις μας δεν πληρωνεται και ολοι προσπαθουμε να βελτιωσουμε την κατασταση...

 

 

Γιωργο Μιχαηλ.

Υπαρχει προβλημα με τους λογαρισμους με ελληνικα nicknames.

Θα λυθεθ συντομα, το εχουμε μεταβιβασει στους τεχνικους.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είχαν πρόβλημα με την σύνδεσή τους επειδή είχαν όνομα χρήστη με Ελληνικούς χαρακτήρες:

 

Δοκιμάστε να κάνετε σύνδεση με το e-mail (και όχι με το όνομα χρήστη) και το password σας.

 

Μέχρι να δοθεί οριστική λύση στο πρόβλημα, όσοι έχουν πρόβλημα με την σύνδεσή τους, μπορούν να χρησιμοποιούν αυτή τη λύση.

 

Ορίστε και τι έχει cache-άρει μέχρι ώρας ο server. Αν και μετά από αυτή τη διαδικασία δεν λυθεί το πρόβλημα θα επιλέξουμε άλλο τρόπο.

 

 

ehccra.jpg

 

Να σημειώσω μονάχα ότι σε αυτό το θέμα, δεν βοηθάει κανέναν μας να επαναλαμβάνουμε διαρκώς ότι το φόρουμ πάει αργά και γιατί πάει αργά και για πόσο θα πάει αργά. Ας σημειώσουμε όλα μας τα προβλήματα για επανέλθουμε το συντομότερο σε εύρυθμη λειτουργία. Για κανέναν δεν είναι εύκολο να διαθέτει τόσο χρόνο και να λαμβάνει αποφάσεις όταν μάλιστα έχουμε φθάσει σε ένα τόσο εξειδικευμένο αντικείμενο με χειρισμούς που ακόμα και έμπειροι επαγγελματίες δεν μπορούν να κάνουν εύκολα.

 

Συνεχίστε να ποστάρετε προβλήματα από την λειτουργία του φόρουμ και bugs. Όταν λύσουμε αυτά, θα ξεκινήσουμε να συζητάμε και νέες προτάσεις, ιδέες, επιπλέον δυνατότητες κτλ.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Κάντε κάτι βρε παιδιά!!Ο κόσμος καίγεται αυτές τις μέρες και το φόρουμ πάει πιο αργά από οποιαδήποτε σελίδα του διαδικτύου!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω ΙΕ8.η σελιδα δεν εχει γραφικα, εχει fonts times new roman.στην νεα μορφη λειτουργουν καποιες υποσελιδες του forum.

 

Δεν μου αρεσει που δεν ανεβαινουν κατα ροη καπου μαζεμενες οι απαντησεις καθε φορα που γινεται καποια αναρτηση

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ βλέπω γρήγορα μεν, αλλά όπως στην παρακάτω εικόνα, με αποτέλεσμα να έχω χαθεί.....

20111028211603.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι γενικό, γιατί και εγω τα βλέπω σαν το κείμενο στο "Σημειωματάριο" των windows, ενώ νομίζω οτι μια δημοσίευσή μου έχει χαθεί.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα έτσι "χωρίς γραφικά" φαίνεται. Άρα δεν είναι μεμονωμένο πρόβλημα. Δύσκολα πολύ είναι αλλά από το ολότελα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδιά έχω κάποια ερωτήματα...

Ποιος ασχολείται με την μετάβαση του φόρουμ;

Αν ασχολούνται επαγγελματίες γιατί έχω την αίσθηση ότι κάτι δεν κάνουν καλά;

Αν ασχολείται μόνο ο κάτοχος του φόρουμ γιατί δεν ανέθεσε την δουλειά σε επαγγελματίες;

Γιατί έχω την αίσθηση οτι αυτό δεν είναι εικόνα που πρέπει να παρουσιάζει το μεγαλύτερο φόρουμ των μηχανικών τόσες μέρες πλέον;

Μπορεί να κάνω λάθος και να αδικώ κάποιους αλλά κάτι δεν μου κάθετε καλά με αυτή την εικόνα μπάχαλο που παρουσιάζει το φόρουμ..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.