Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μοτοσυκλέτες


sundance

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαίρομαι που βλέπω chopperάκια!!

 

Εδώ είμαστε...Royal Star Venture..

http://www.hiwtc.com...08/41/84177.jpg

 

Έρως..

 

Εξαιρετική μοτοσυκλέτα για πολλά χιλιόμετρα οδήγησης χωρίς στάση.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Να το επιτελους το μωρο.. σιγουρα δεν ειναι yian σαν τη δικια σου για ταξιδια, στα πρωτα 200km ταξιδι βελαζεις..αλλα ειναι αρρωστο εργαλειο..

20611836616051327641330.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σύντομα λέω να αγοράσω μία βέσπα! Δεν ξέρω από βέσπα αλλά σκοπεύω να μάθω. Είμαι λάτρης των vespa από παιδί, και του retro (αυτοκινήτων, μηχανών, αντικειμένων). Δεν έχω αυτοκίνητο και έτσι για να γλιτώσω κάποτε από τα λεωφορεία και τον ποδαρόδρομο σκέφτομαι να αγοράσω την PX125 της φωτογραφίας. Άσε που το παρκάρισμα δεν είναι πρόβλημα, δεν καίει πολύ, και δεν παθαίνει τίποτα! Τι λέτε εσείς οι μηχανόβιοι που τα κατέχετε καλύτερα;; :smile: Συγκρίνοντάς τη με τη μηχανή της φωτογραφίας παραπάνω έχει γέλιο όπως και να το κάνουμε!! Προσωπικά αν έβγαινε και σε 50cc η vespa θα τη προτιμούσα!!

 

PX%20125%20(Small).jpg

Edited by Earl
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλτ καταστασεις ... Κοιτα δε ξερω πολλα απο σκουτερ αλλα για τη piaggio ακουγονται πολλα σε προβληματα. δε γνωριζω συγκεκριμενα για τη vespa βεβαια.Δε παιρνεις κανα Ιαπωνα να εχεις το κεφαλι σου ησυχο? Δε χαλαει δε ζηταει ..

 

Αν θες καλτ φαση παρε ενα στρογγυλοφαναρο ..Το ξαναεβγαλαν στη παραγωγη τυπου vespa.

http://www.bikez.com/motorcycles/honda_super_cub_110_2011.php

Edited by kosmas85
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος παρηγγειλε τωρα ενα κιτ μετατροπης ποδηλατου σε μοτοποδηλατο ηλεκτρικο. Αυτονομια χωρις πεταλι 40 χιλιομετρα .. Με 6 κατοσταρικα (μπορει και λιγοτερο δε θυμαμαι) εισαι αλλη φαση και πραγματικα τσαμπα. Αν δεν ειχα παπια θα το επαιρνα στανταρ. Ασε που κανεις και κανα πεταλακι που και που και ξεμουδιαζεις .. Αν δε κανεις μεγαλες αποστασεις κατσε να δουμε σε καμια βδομαδα πως παει το εργαλειο να σου πω εντυπωσεις .. και πανε μαλλια εεε...

Edited by kosmas85
Link to comment
Share on other sites

Ε, θα μάθω λέμε! Που θα πάει;; :D :D :D

Άσε που είναι και εργαλείο! Πως να το κάνουμε;

 

http://www.youtube.com/watch?v=lMghL-vhCTQ

Edited by Earl
Link to comment
Share on other sites

Άντε, καλορίζικη κ καλά ταξίδια

Α! κ που’σε, θέλουμε κέρασμα

Εγω παντως λεω για ένα sym 200 με μπαγκαζιέρα

 

HD2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.