Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μοτοσυκλέτες


sundance

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

εγω το σταματησα γιατι μου εγκατέστησε δοκό στήριξης+5 βίδες απο τιτάνιο στο γόνατο

 

παπακι yamaha mate 50cc :mrgreen:

Edited by electrical_salonika
Link to comment
Share on other sites

Από το 1982 οδηγούσα μηχανάκια φίλων με δυνατό ξεκίνημα κάπου γύρω στο 1984-1985 με το θρυλικό GSX 1100E όπου η αδρεναλίνη χτυπούσε κόκκινο . Το ανέβασμα από Μαρούσι - Κηφισιά , έκανε τα αυτοκίνητα να φαίνονται ότι κάνουν ... όπισθεν :smile:

 

Τον Ιούνιο του 1995 απέκτησα ( επιτέλους :mrgreen: ) την πρώτη δική μου μηχανή (ΧΤ 600Ε) και το 1997 και μετά από 25000 ταξιδιωτικά χιλιόμετρα την αντάλλαξα λόγω ... έρωτα με την Transalp 600 .

 

To 2008 "αναγκάστηκα" να τη δώσω και αυτή :sad: . Δεν ήταν τόσο οι πτώσεις όσο το ότι ο γιός μου ξεπεταγόταν και ήθελε ... βόλτες :|

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια μέσα στον κόσμο της μοτοσυκλέτας...

 

Από μικρού κυβισμού "παπάκια"

Μέχρι μεγάλου......

 

1) Honda Astrea 110

2) Kawasaki kaze-r 115

3) Africa Twin xr750v

4) Transalp xl650v

5) Varadero xl1000va mk3

 

 

 

Με το Varadero πλέον το έχω σαν παπί..... απ το πρωί μέχρι αργά το βράδυ που θα σχολάσω απ το γραφείο....

 

Σε όλες μου τις δουλείες, σε όλα μου τα ταξίδια, σε όλες μου τις εξορμήσεις μόνο με την μηχανή.......

 

Η μεγάλη μου αγάπη το Transalp και η οικογένεια του Hellas Transalp Club...... άσχετα αν είμαι τώρα με την μεγάλη κυρία....

 

 

Καλούς δρόμους και πάντα όρθιοι ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

οπως ολοι ξεκινησα με ενα παπακι yamaha townmate 50.Μετα ηρθε η yamaha FZR 400, yamaha crypton 125, honda cbr 400, yanaha yzf600, honda cbr 600.

 

Με αυτη τη μηχανη εμαθα ουσιαστικα να οδηγω (εννοω λιγο πιο γρηγορα...).

Πλεον εχω ξεμεινει με μια honda cbr1000 την οποια την εχω κανει οχημα για ολες τις χρησεις και μεταφορες. Δυστυχως εχω κανα 2 χρονια να παω καμια βολτα ή στην στις σερρες.

Link to comment
Share on other sites

προς το παρόν το εν λόγω chopper και αύριο μια HD.

 

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/403325_10150576094214477_675884476_8771885_669026919_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

προς το παρόν το εν λόγω chopper και αύριο μια HD.

 

http://a5.sphotos.ak...669026919_n.jpg

 

Πολύ όμορφη φωτό αν είναι δική σου....

 

Με το καλό και το H.D. συνάδελφε....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.