Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αυθαίρετα: Αλλαγές φέρνουν νέες τροπολογίες


gio

Recommended Posts

αν ενα τμημα οικοδομης χρησιμοποιειτο σαν γραφειο και καπια στιγμη εγινε κατοικια δηλ. οι ιδιοκτητες εβαλαν κρεβατια και κοιμουνται πλεον και εκει ,αυτο πως μπορει να αποδειχτει?

Link to comment
Share on other sites

οταν δεν κανει διαχωρισμο προσωπικα θεωρω οτι ΔΕΝ ζητα,,,,,..αυτο μπηκε για βοηθεια στα προ 2004 και προ 83 ........

 

 

ας δωσουν εγκυκλιο (εδω γελαμε) να το πουν ......

 

 

εγω σε αντιθετη περιπτωση δεν υπογραφω τπτ για μετα το 2004.......

δλδ ξαφινκα θα γινουμε αστυφυλακες αν δουμε αν το κανανε το 5μηνο που τρεχει ο νομος?

 

δλδ σε περιπτωση υπογειου εκτος περιγραμματος.....ποιο θαναι το επιχειρημα μου? οτι δεν μπορεις σε 5 μηνες να ριξεις μπετα-τουβλα-σοβαδες - ηλεκτρικα-υδραυλικα και να κανεις και απο πανω γκαζον φρεσκο?

 

η παρω δειγμα απο την μπογια σαν CSI και να βρω ποσο καιρο εχει πουρθε σε επαφη με τον ατμοσφαιρικο αερα?

 

το σουκου θα παρω ολα τα CSI και θα κανω επιμορφωτικο σεμιναριο :mrgreen: :mrgreen:

 

 

εντιτ τελικα αθωα το σκεφτηκα......ποσο κοστιζει μαι τεχνικη εκθεση οτι ειναι προ 55 αν η πολεοδομια δεν βρισκει ΤΙΠΟΤΑ για το συγκεκριμενο ακινητο και δεν υπαρχουν και αεροφωτογραφιες?

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ πελάτης "έβαλε" σε οικόπεδο προκάτ 70 τ.μ. μέσα σε δύο ώρες και σήμερα ήρθε στο γραφείο μου το είπε και θέλει να το ρυθμίσει!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε ΙΑΣΟΝΑ

μπας και είναι ο ίδιος με τον δικό μου που ήθελε να το τακτ/σω πριν το βάλει; (χθές ή προχθές)

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα ξεκίνησε να ρίχνει τον Α' όροφο την προηγούμενη εβδομάδα. Λέτε να μην προλάβει;

Link to comment
Share on other sites

ρε ΙΑΣΟΝΑ

μπας και είναι ο ίδιος με τον δικό μου που ήθελε να το τακτ/σω πριν το βάλει; (χθές ή προχθές)

 

Μάλλον ο δικός σου είναι ...μακριά.

Ο δικός μου είναι Κορωπί μεριά.

 

Σε εμένα ξεκίνησε να ρίχνει τον Α' όροφο την προηγούμενη εβδομάδα. Λέτε να μην προλάβει;

 

Μέχρι να τελειώσει ο νόμος θα έχει φτιάξει 4όροφο!!!!

Edited by myri
Link to comment
Share on other sites

αν ενα τμημα οικοδομης χρησιμοποιειτο σαν γραφειο και καπια στιγμη εγινε κατοικια δηλ. οι ιδιοκτητες εβαλαν κρεβατια και κοιμουνται πλεον και εκει ,αυτο πως μπορει να αποδειχτει?

 

 

τι λετε γαυτο ?

Link to comment
Share on other sites

martha

ισχύει ότι και για το αντίθετο

 

(αν δηλ κατοικία έγινε γραφείο)

Edited by ΚΑΝΑ
Link to comment
Share on other sites

KANA ρωταω πως μπορει να αποδειχτει στην τεχνικη εκθεση η χρονολογια αλλαγης χρησης . στο προηγουμενο ε9 αναφεροταν γραφειο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.