Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαφήμιση καταλόγου


BAS

Recommended Posts

Μπείτε στο 11880 γιά να έχετε δουλειά . Ειδατε την διαφήμιση με την εργολαβάρα και το μηχανικάκι ?

 

Γιά να ξέρουμε πως μας βλέπουν . Μεταξύ σοβαρού και αστείου , τάχα μου .

 

Και μετά λέει ο ζάβι ότι ο μηχανικός είναι μετά τον θεό . Αντε ίσως και τον Τσακ .....

Link to comment
Share on other sites

Τρώνε πολύ άκυρο από μηχανικούς φαίνεται (εγώ ξέρω 5 μαζί με εμένα πάντως) και έκαναν στοχευμένη διαφήμιση.

Αλλά αν με ξαναπάρουν θα τα ακούσουν....

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μας βλέπαν έτσι. Και στο τέλος να ακούγαμε και κανα μπράβο ή ευχαριστώ. Ήμαστε το αναγκαίο κακό και υποχρεωμένοι να ξέρουμε και να κάνουμε τα πάντα και ειδικά τους τρόπους και τα παραθυράκια για παρανομίες. Σε λίγο θα βάλουν διαφήμιση και για το γιατρουδάκι.

Πρέπει να το καταλάβουμε. Έχουμε αλλοτριωθεί ως Έλληνες. Μηχανικάρα είναι ο μηχανικός με τα πολλά λεφτά και ας τα έβγαλε κλέβοντας και λαδώνοντας. Γιατρουδάρα είναι αυτός που πέρνει το μεγαλύτερο φακελάκι κοκ

Link to comment
Share on other sites

θεε μου... ετσι λοιπόν μας βλέπουν.

 

Απλά δείχνει πως όποιος έχει τα λεφτά βάζει τους άλλους να κάθονται σούζα μπροστά του.....Σαν χεσμένος ήταν ο μηχανικός. Μόνο προσκύνημα δεν έκανε στον μπρούκλη.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.