Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απορίες για ενεργειακές μελέτες, επιθεωρήσεις και ΠΕΑ


af.civileng

Recommended Posts

κοιταξε εγω θα το εβαζα κλειστο γιατι ομως:υποτιθεται οτι θα τοποθετηθει ο υαλοπινακας ,πηγες δηλ εκει το ειδες και ενημερωσες τον ιδιοκτητη οτι θα το λαβεις ετσι ,γιατι αν το παρεις με την λογικη σαν ανοικτο ο,τι βλεπεις αφου μετα τοποθετηθει (που θα γινει καποια στιγμη),θ αλλαξουν τα δεδομενα σωστα???

Link to comment
Share on other sites

Σωστό αυτό, σωστό είναι όμως ότι βάζουμε και ότι βλέπουμε....
Αυτό είναι το κακό με τα ΠΕΑ σε νέα κτίρια...

Κι εγώ έτσι θα το έβαζα (κλειστό όπως λες) αλλά με φοβίζει το τι θα πει μετά ο ελεγκτής δόμησης και κατά πόσο βγαίνω εκτεθειμένη..

Link to comment
Share on other sites

ενημερωσε τον ιδιοκτητη οτι το πρεπον ειναι να καταγραψεις οτι βλεπεις τοτε και λογω ελεγκτη δομησης ,απλα πες του οτι μετα την τοποθετηση τα δεδομενα αλλαζουν και εσυ δενε χεις καμμια ευθυνη.και γραψε και μια εκθεση οτι ο υαλοπινακας προκειται να τοποθετηθει μελλοντικα ,για να σαι ενταξει και με τον ελεγκτη δομησης

Link to comment
Share on other sites

βρε Αναστασία τόση ώρα που το συζητάμε, δε βάζει εκεί ένα τζαμάκι να τελείωνουμε ; :D

 

πέραν της πλάκας, εσύ να βάζεις ότι βλέπεις 

 

πρόβλημα δικό του τα υπόλοιπα

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά...χαχαχαχα όλοι από 1 ευρώ να μπει το τζάμι της κυρίας να ησυχάσω  κι εγώ και να αφήσω και εσάς ήσυχους!!!

Οκ παιδιά, σας ευχαριστώ όλους!!  Κατατοπίστηκα. Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.