Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση εως 30-9-2012 για αυθαίρετα?


ΚΩΝ/ΝΟΣ

Recommended Posts

Επειδη γνωριζω φιλη που εκδιδει ημερησια εφημεριδα και συντηρει αντιστοιχο site με ειδησεις, σας βεβαιωνω οτι ΟΛΕΣ οι ειδησεις ειναι αντιγραφη..

Ειτε απο αλλο ελληνικο site που εβγαλλε πρωτο την "ειδηση", ειτε μεταφραση απο ξενο site...

 

Πολυ απλα καντε αναζητηση στο google με τιτλο "Παράταση εως 30-9-2012 για αυθαίρετα", να δειτε τι θα βγαλλει...

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε εννοείται ότι είναι αντιγραφή.

Σχεδόν όλα τα site αυτό κάνουν πλέον.

Είναι κάποια μεγάλα που πραγματικά κάνουν δημοσιογραφική έρευνα και οι άλλοι ακολουθούν..........................αντιγράφοντας!

You now........................................cory-paste!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά είναι ντροπή του δημοσιογράφου να κάνει τέτοια επίθεση στον Σταύρο και μ αυτό τον τρόπο!

Link to comment
Share on other sites

Ψιλο ενημερωμενος ειναι ο δημοσιογραφισκος παντος..

 

Αντε παμε ολοι μαζι επιθεση..

Να μην του περασει του βλακα και του καθε βλακα..

Δεν ειναι δυνατον να απουσιαζουμε καθε φορα που καποιος λεει τη μλκ του...

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

απο τη στιγμη που τον διορθωσατε ( ο Βασιλης νομιζω πρωτα) οτιδηποτε αλλο ειναι περιττο κατα την προσωπικη μου γνωμη

μονο αναγνωσιμοτητα προσδιδετε στο δημοσιευμα

και αλλο που δεν θελει ο συντακτης προκειμενου να ανεβασει την εμπορικη αξια του "δημοσιευματος" και κατ επεκταση του site.

Link to comment
Share on other sites

Κατα τη γνωμη μου το θεμα δεν ειναι οτι διορθωθηκε το ποστ αλλα οτι ανακοινωθηκε μια ειδησηα περα για περα παραπλανητικη..

Καλο θα ειναι λοιπον να ειναι ενημερος οποιος διαβασει το συγκεκριμενο ιστοτοπο για την εγκυροτητα των ειδησεων του..

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις και άδικο fear, αξία του δίνουμε.

Απλά με πείραξε που πέρασε στην επίθεση, αντί να παραδεχτεί το λάθος του, λες και είμαστε υπουργοί ή παντογνώστες.

Αλλά είναι γνωστη η δημοσιογραφία στην Ελλάδα τα τελευταία χρόνια.

Σκέψου για θέματα που δεν ξέρουμε, τι ανοησίες λένε...

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ρε παιδιά!

Να τα ακούσει ο άσχετος γιατί εγώ ζω από αυτή τη δουλειά (από το Μηχανιλίκι εννοώ) και δεν δέχομαι να μου δημιουργεί προβλήματα ο κάθε τυχάρπαστος!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.