Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το ενδεχόμενο να μην κλείσει το σύστημα του 4014 για τις ολοκληρωμένες υπαγωγές μετά τις 30/9 δεν υπάρχει συνάδελφοι?

Link to comment
Share on other sites

Ουδείς το γνωρίζει!

Με βάσει τους ισχύοντες νόμους πρέπει να παραμείνει ανοικτό έως 8.2.2015!

Έχουμε όμως ..."δικτακτορία"!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να κάνω την έξυπνη λέω πως μέχρι της 8/8/2013 που δημοσιεύθηκε το ΦΕΚ γνωρίζαμε πως έως 30/9 έπρεπε να ολοκληρώσουμε τη Β φάση για όλες τις δηλώσεις μας, ολοκληρωμένης και προσωρινής υπαγωγής, σε διάστημα δύο μηνών, σωστά;

 

Τώρα για να καλύψουμε κάθε περίπτωση πισώπλατου χτυπήματος σε βάρος μας, καλούμαστε να ανεβάσουμε τα αρχεία μόνο των ολοκληρωμένων υπαγωγών, σε διάστημα ενός μήνα, σωστά;

 

Νομίζω πως με ένα καλό προγραμματισμό αυτό είναι εφικτό (έστω και με κάποια ξενύχτια).

... και τα λέω αυτά εγώ που δεν έχω ανεβάσει ακόμα ούτε ένα αρχείο, απλά έχω το 70% έτοιμο στο γραφείο μου.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι όπως τα λες, αλλά υπάρχει και ανωτέρα βία καμιά φορά. (και από μέρους πελατών όχι μόνο από το ΥΠΕΚΑ...)

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον ν αποφασίσουν ποιο τραγούδι παίζουν. Εδώ από καλαματιανό μας πάνε σε σάμπα... Πώς να πιάσω βήμα....?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το άκουσες ...ξανάλλαξε!!! Αλλάζει κάθε λίγο και λιγάκι... Έχε πάντα το νου σου....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.