Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

δεν γινεται με αιτηση? δηλαδη να ανοιξει το συστημα για να εισαχθει ο εχτρα μηχανικος;

 

Δεν υπάρχει απολύτως καμία πιθανότητα!

 

 

Άραγε πώς μπορούμε να αντιδράσουμε σε αυτό? Δεν είναι δυνατό επειδή δεν έχει περαστεί ο συνάδερφος μηχανικός, να μην μπορείς τώρα να τον περάσεις για να ανεβάσεις το αρχείο!!!

ΠΟΣΟ ΓΕΛΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ???

 

Δεν μπορούμε ν' αντιδράσουμε.

Συστήνω σε όλους    ...."να χορέψουμε στο ρυθμό που βαράνε τα όργανα" και να το ...απολαύσουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Από τη στιγμή που ο Ν.4178/2013 έχει δώσει παράταση στην υποβολή των δικαιολογητικών, θεωρώ πως η ημερομηνία της 30/9 έχει πάψει να υφίσταται.

 

Όσον αφορά την προσθήκη Μηχανολόγου στην ομάδα έργου για την τεχνική έκθεση η/μ, στην αρχική σελίδα γράφει:

 

Οι δηλώσεις του Ν 4014 είναι διαθέσιμες προς το παρόν μόνο για επισκόπηση και για την συμπλήρωσή τους με ψηφιοποιημένα δικαιολογητικά. 

 

Οπότε πιθανώς να μπορεί να γίνει μετέπειτα, εκτός κι αν το γράφουν μόνο και μόνο για την μεταφορά τους στην πλατφόρμα του Ν.4178.

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα κάνεις αν την 1.10.2013 ΔΕΝ μπορείς ν' ανεβάσεις έγγραφα, σχέδια κ.λπ. σε οριστικοποιημένη δήλωση 4014;;;;;

Ξέρεις ότι, τότε είναι πλέον μονόδρομος το να ξαναπάει η δήλωση στον 4178 με ό,τι σημαίνει αυτό.....

Θα το ρισκάρεις ή πιστεύεις ότι, το ΤΕΕ ή το ΥΠΕΚΑ θα βγάλουν έγκαιρα ανακοίνωση γι' αυτό;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχω δει το "έργο" τόσο καιρό τώρα με τον ν.4014,  προσωπικά θα φροντίσω να έχω ανεβάσει τα πάντα μέχρι τις 20-25/9 ώστε να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί συνεχίζει να υπάρχει η αμφισβήτηση στο ότι η φάση Β του ν4014  πάει μέχρι την καταληκτική ημερομηνία του ν 4178;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχουμε μπλέξει με Μ..... κ απατεώνες... έστω και "προς το παρόν", όπως γράφουν και οι ίδιοι...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό:

 

Γιατί έχουμε μπλέξει με Μ..... κ απατεώνες... έστω και "προς το παρόν", όπως γράφουν και οι ίδιοι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ διαβάζω την παράγραφο στο άρθρο 30 που το γράφει καθαρά και δεν μου δημιουργεί καμμία αμφιβολία.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχω δει το "έργο" τόσο καιρό τώρα με τον ν.4014,  προσωπικά θα φροντίσω να έχω ανεβάσει τα πάντα μέχρι τις 20-25/9 ώστε να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

 

Κι εγώ το ίδιο ακριβώς σκέφτομαι να κάνω συνάδερφε...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.