Μετάβαση στο περιεχόμενο

Υπευθυνη δηλωση ιδιοκτηση Β φάσης.


Recommended Posts

Γεια σας. Για την Β φάση απαιτείται υπευθυνη δηλωση του ιδιοκτητη(οχι αυτη που αξουσιοδοτεί τον μηχανικό)..Μηπως ξερετε αν θα βγεί καποια προτυπη την οποια θα ακολουθησουμε? Η λετε θα φτιαξουμε μια μονοι μας? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Φτιαξε μια μονος σου, δεν ειναι τιποτα

Δες τι ζηταει ο Νομος να συμπεριλαμβανει και γραφτα...

Απλο ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ αυτή που έχω φτιάξει μόνος μου (δυστυχώς δεν μπορώ να την ανεβάσω σε excel)...

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ.pdf

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ αυτή που έχω φτιάξει μόνος μου (δυστυχώς δεν μπορώ να την ανεβάσω σε excel)...

 

Υπερπλήρης είναι Ιάσονα, αλλά να σου πω την αλήθεια, αν μου την έδινε κάποιος αυτή τη δήλωση να την υπογράψω ως ιδιώτης, δεν θα το δεχόμουν σε καμία περίπτωση...

Πως είναι δυνατό ένας ιδιώτης να δηλώσει υπεύθυνα ειδικά το 8 (το 2ο όπως το έχει το πρότυπο που ανέβασες-μάλλον 9 ήθελες να γράψεις); Αυτό είναι ξεκάθαρα αντικείμενο του μηχανικού...

Edited by tpanag
Link to comment
Share on other sites

Υπερπλήρης είναι Ιάσονα, αλλά να σου πω την αλήθεια, αν μου την έδινε κάποιος αυτή τη δήλωση να την υπογράψω ως ιδιώτης, δεν θα το δεχόμουν σε καμία περίπτωση...

Πως είναι δυνατό ένας ιδιώτης να δηλώσει υπεύθυνα ειδικά το 8 (το 2ο όπως το έχει το πρότυπο που ανέβασες-μάλλον 9 ήθελες να γράψεις); Αυτό είναι ξεκάθαρα αντικείμενο του μηχανικού...

 

Είναι ακριβώς αυτό που λέει ο νόμος ότι, πρέπει ν' αναφέρει η υπεύθυνη δήλωση του ιδιοκτήτη! Τίποτε παραπάνω!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.