Μετάβαση στο περιεχόμενο

Cadware vs Κτίριο


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δυσκολο να βγαλετε συμπερασμα με μερικες φωτο.

 

το cd ειναι πολυ αναλυτικο με το demo.

 

προτεινω να στειλετε ενα mail στον κ. Νατση και θα το εχετε αμεσα.

 

ειναι παντως απροσδοκητα πληρες εργαλειο-πολλες,πολλες δυνατοτητες

 

για καποιες φωτο ισως το κανει ο εκδοτης του προγραμματος αν παρακολουθει τη συζητηση.

Link to comment
Share on other sites

Οποτε το κάνεις unistall πρέπει να ξαναπάρεις κωδικούς...

 

Το έχω και εγώ το πρόγραμμα. Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι αν δεν αλλάξεις σκληρό δίσκο, ο κωδικός παραμένει πάντα ο ίδιος...

 

Πάντως η καινούργια έκδοση που σχεδιάζει τους τοίχους με 2 γραμμές κατευθείαν προσωπικά με δυσκολεύει, ειδικά σε περιπτώσεις που η κάτοψη δεν ειναι τετραγωνισμένη. Θα προτιμούσα να είχαν κρατήσει και τον παλιό τρόπο σχεδίασης τοίχων που μετέτρεπε από απλές γραμμές.

Link to comment
Share on other sites

sundance, νομίζω ότι εργάζεσαι Τρίκαλα έτσι? εγώ χρησιμοποιούσα Cadware το οποίο μου δημιουργούσε κάποι προβληματάκια σε τομές και όψεις και μετά αγόρασα το Κτίριο το οποίο είναι αρκετά λειτουργικό. επίσης, το χρησιμοποιούν οι περισσότεροι συνάδελφοι στα Τρίκαλα και δε θα έχει αλλαγές σε γραμματοσειρες κ λπ αν πάρεις κάποιο αρχειο από συνάδελφο, θα έχεις τεχνική υποστήριξη από κοντά με ένα τηλέφωνο ή μία επίσκεψη:) και είναι και οικονομικό

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.