Μετάβαση στο περιεχόμενο

επιστροφή χρημάτων απο τσμεδε


George T.

Recommended Posts

Αν δεν είναι συμβεβλημένος και πληρώσεις πχ 50 ευρώ 1η επίσκεψη στο ιατρείο, θα πάρεις από το ταμείο τα 20πίσω.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 40
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στις μικροεπεμβάσεις των γιατρών (καυτηριασμός μυρμηγκιών κλπ) ισχύει ακόμα ότι το ταμείο επιστρέφει 35€?

 

Τίποτα δεν ισχύει....δεν υπάρχει κλάδος υγείας ΤΣΜΕΔΕ...Μόνο ΕΟΠΥΥ. Οτι ήξερες τα ξεχνάς

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά μας!!!

Κατά τα άλλα θέλουν να τους σκάμε 4 χιλιαρικάκια το χρόνο για ασφάλεια... σε μια ιδιωτική ασφάλεια θα πληρώναμε λιγότερα με πολύ περισσότερες παροχές! Κ

Link to comment
Share on other sites

Έτσι πληροφοριακά να το αναφέρω. Για τον κλάδο Υγείας πληρώνουμε 540€ τον χρόνο. Τα υπόλοιπα είναι σύνταξη κλπ...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα συνάδελφοι μία ερώτηση: διάβασα στην ηλεκτρονικη σελιδα του τσμέδε την ανακοίνωση ότι πρεπει υποχρεωτικα να εχουμε ολοι αριθμο λογαριασμου τραπέζης δηλωμένο για καταθεση νοσηλίων. Ο λογαριασμός πρέπει να έιναι attica bank μονο ή και οποιασδήποτε άλλης τράπεζας? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Απλά η Attika Bank είναι η μόνη που δεν σου κρατάει προμήθεια όταν κατατίθενται τα νοσήλεια...

2-3 ευρώ προμήθεια είναι βέβαια των άλλων τραπεζών...εγώ δεν τους χαρίζω πάντως ούτε ευρώ πλέον οπότε άνοιξα αναγκαστικά στην Attika Bank...

Link to comment
Share on other sites

Απλά η Attika Bank είναι η μόνη που δεν σου κρατάει προμήθεια όταν κατατίθενται τα νοσήλεια...

2-3 ευρώ προμήθεια είναι βέβαια των άλλων τραπεζών...εγώ δεν τους χαρίζω πάντως ούτε ευρώ πλέον οπότε άνοιξα αναγκαστικά στην Attika Bank...

 

Εγώ έχω δώσει λογαριασμό της Eurobank και δεν έχουν κρατήσει ποτέ προμήθεια από τα έξοδα που καλύπτει ο ΚΥΤ και κατατίθενται στο λογαριασμό μου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.