Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέο Σεμινάριο για ορυχεία, μεταλλεία, πετρέλαιο κλπ από ΙΕΚΕΜ-ΤΕΕ


Γιάννης

Recommended Posts

Αμα βάλεις τον αριθμό μητρώου ΤΕΕ εδώ... https://www.voucher.gov.gr/project/tee-results/gid/2

 

Σε βγάζει πως? 

 

Και μένα τηλέφωνο με είχαν πάρει γιατί ήμουν επιλαχών.... Κάποιοι από τους επιλεγέντες δεν πηγαίνουν, κάποιοι και από τους πρώτους επιλαχώντες επίσης..

Οταν πήγα να πάρω την επιταγή, εκεί που σημείωνε με μαρκαδόρο το όνομά μου στη λίστα, πρόσεξα τουλάχιστον καμιά 10ρια ακόμη που δεν είχαν εμφανιστεί.

 

Με αυτά και με αυτά ακόμη φτιάχνουν τις λίστες....οπότε βλέπω να καλοκαιριάζει το θέμα... 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όχι αυτό λέω ότι άργησαν να σε πάρουν:

 

''Στην περίπτωση που, με τη λήξη της παραπάνω προθεσμίας [20/2/2014 & ώρα 13.00], υπάρξουν ακόμα κάποιες αδιάθετες επιταγές κατάρτισης, αυτές θα χορηγηθούν στους αμέσως επόμενους επιλαχόντες κατά απόλυτη προτεραιότητα, σύμφωνα με τον Πίνακα Επιλαχόντων Διπλ. Μηχανικών της αντίστοιχης Περιφέρειας της παρ. (Β), και ΜΟΝΟ για μία (1) εργάσιμη ημέρα δηλ. την Παρασκευή 21 Φεβρουαρίου 2014 και ώρες από 10.00 π.μ. έως 13.00 μ.μ.''

 

Αυτό που λέει και ο ίκαρος δηλαδή,ότι κάποιοι επιλαχόντες δεν πήγαν και όταν έφτασε η σειρά σου και σε πήραν τηλ. ήταν 14:30 και είχε περάσει η προθεσμία.

Edited by impalnto
Link to comment
Share on other sites

Νταξ, είναι κουλό αυτό και ο φίλος καλά θα κάνει να το ψάξει....Δεν είναι δυνατόν να σε παίρνου τηλέφωνο λίγες ώρες πριν εκπνεύσει η προθεσμία και να σου λένε έλα να πάρεις την επιταγή, αλλιώς γειά σας... Δηλαδή άμα ο άνθρωπος ήταν στο νοσοκομείο τι θα γινόταν?

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πρέπει να το κυνηγήσει...τι να έκανε δηλαδή?να μυρίσει τα δαχτυλά του ότι ήταν επιλαχών και ήταν η σειρά του...

Edited by impalnto
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Την προηγούμενη εβδομάδα με πήραν τηλέφωνο αν μπορώ να πάω να το παρακολουθήσω σε γειτονική πόλη και πριν από 5 λεπτα με πήραν να με ρωτήσουν αν αντί για πρωί

θα μπορω να πηγαίνω απόγευμα.

 

Είσαι Λάρισα ε; Εγώ Βόλο. Χθες μου τηλεφώνησαν απο το ΙΕΚΕΜ από Αθήνα και μου ανέφεραν ότι τα σεμινάρια στη Θεσσαλία θα γίνουν στον Βόλο και οτι και οι Λαρισαίοι θα έρχονται Βόλο. Επίσης, ότι θα γίνουν μόνο στον εξορυκτικό/μεταλλευτικό τομέα και ότι θα ξεκινήσουν τέλη Μαρτίου περίπου.

Link to comment
Share on other sites

προφανώς δεν είχαν σκοπό να το κάνουν το σεμινάριο.Και στο ΤΕΕ το ίδιο πίστευαν οι υπάλληλοι.Το είχαν διαγράψει.

 

Αλλά προεκλογικά φαίνεται τους πήρε φωτιά ο κ@λος και τρέχουν κ δεν προλαβαίνουν.Γι αυτό και όλο αυτο το μπάχαλο.

 

υ.γ συμπληρώσαμε 14 μήνες απο τις αιτήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα τηλέφωνο στο ΙΕΚΕΜ στην Αθήνα και μου λένε ότι θα ειδοποιηθούμε μέσα στις επόμενες 2 εβδομάδες.... Τα σεμινάρια μου είπε ο κ.Καίλης (εσωτερικό 302) ξεκινάνε τον Μάιο!!! Εξορυκτική λέει.....για πετρέλαια έχουν κλείσει.... Τι διάολο γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα τηλέφωνο στο ΙΕΚΕΜ στην Αθήνα και μου λένε ότι θα ειδοποιηθούμε μέσα στις επόμενες 2 εβδομάδες.... Τα σεμινάρια μου είπε ο κ.Καίλης (εσωτερικό 302) ξεκινάνε τον Μάιο!!! Εξορυκτική λέει.....για πετρέλαια έχουν κλείσει.... Τι διάολο γίνεται?

 Και εμένα μου είπαν πως τα πετρέλαια συμπληρώθηκαν  και έμεινε μόνο εξόρυκτική και θα με ειδοποιήσουν σε μία βδομάδα. Τώρα βγάλε άκρη κοντεύουμε μέσα Μαρτίου και ακόμη πόσο καλά το έχουν οργανώσει από αναβολή σε αναβολή

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.