Μετάβαση στο περιεχόμενο

Γενική συζήτηση περί του Ν. 4178/13


Recommended Posts

συμβαίνει κάτι που δεν ξέρω και κανείς δεν μπαίνει στο φόρουμ;

Ή απλά τα έχουμε κλείσει τα μαγαζά;

Κάνει έξω τόση ησυχία όση μου φαίνεται εμένα;

Είναι και κανένας άλλος που ανησυχεί με την τόση ησυχία; 

 

 

Δεν κουνιέται φύλλο....

 

 

έριξα κάτι δηλώσεις 4178 που ήταν αναμονή από εποχή 4014 τέλος ιανουαρίου και ΤΕΛΟΣ

 

μου έμειναν 4-5 σε αναμονή

 

καινούργιες  δεν έρχονται δεν χτυπά τηλ  και προσωπικά δεν κυνηγάω....θαθελα τπτ απλές κανά κλείσιμο Η/Χ  γιατί βαρέθηκα γκρίνια

 

ότι χτυπά είναι από συνεργάτες

 

στο μυαλο μου εισαι

 

μετα την προαναγγελια τροποποιησης του 4178...

 

με διαφορους  -λεει-  μειωτικους λογω αξιας/εισοδηματος/παλαιοτητας/νεοτητας/ επίπτωσης στο γενικο σχεδιο [????]/

επιβαρυνσης  του περιβαλλοντος/ή με βαση κατα ποσο  εχει ηδη επιβαρυνθει το περιβαλλον και δεν "χωραει" αλλες τακτοποποιήσεις.....

 

ή ό,τι αλλο σκεφθει  η ανυπαρκτη επιτροπη αναμορφωσης του 4178,

 

αν δεν προκειται να γινει καποια πραξη μεταβιβασης/γονικης

 

τπτ αλλο δεν κινειται.

 

παντού.........

 

τις καλημερες μου

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

μετα την προαναγγελια τροποποιησης του 4178...

 

με διαφορους  -λεει-  μειωτικους λογω αξιας/εισοδηματος/παλαιοτητας/νεοτητας/ επίπτωσης στο γενικο σχεδιο [????]/

επιβαρυνσης  του περιβαλλοντος/ή με βαση κατα ποσο  εχει ηδη επιβαρυνθει το περιβαλλον και δεν "χωραει" αλλες τακτοποποιήσεις.....

 

ή ό,τι αλλο σκεφθει  η ανυπαρκτη επιτροπη αναμορφωσης του 4178,

 

αν δεν προκειται να γινει καποια πραξη μεταβιβασης/γονικης

 

τπτ αλλο δεν κινειται.

 

παντού.........

 

τις καλημερες μου

 

 

θα λέμε  πολλές  δημήτρη

τελειώνουμε λαντζα στις παλιές και θα πετάμε ΑΕΤΟ έρχεται και η καθαρά

 

τις καλημέρες μου επίσης

Link to comment
Share on other sites

Πάντως άρχισαν σιγά - σιγά να εμφανίζονται και οι μύγες!!! Σήμερα σκότωσα δύο από αυτές....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

το βάζω εδώ (που ξέρω ότι παρακολουθούν οι φίλοι μου) γιατί δεν ξέρω που να το βάλω:

 

προσπαθώ να ανοίξω εκείνη τη σελίδα του οργανισμού που βλέπουμε ΓΠΣ, ΖΟΕ κλπ, αλλά μου λέει ότι δεν υπάρχει.

Ξέρει κανείς τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

δες εδω, ανα νομό

 

https://www.technologismiki.com/nomos/index.html?nomos_zoe.php

 

 

και να δουμε μετα και πού αλλού  εχω καποιο αρχειο του οργανισμου Αθηνας

Edited by dimitris GM
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

κοιτάζω  για το 3μερο στο booking και αντί να λεω  ωραίο διαμέρισμα

όλο σκέφτομαι   ''γεματος στα αυθαίρετα και αυτός''

 

δεν έβαζαν ότι στα επαγγελματικά ακίνητα στο ταχις  μαζί με πεα   και βεβαίωση του ν4178/13   μπας και ανοίξουν οι δουλειες

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To διαβάσατε ότι, ο Τσιρώνης δήλωσε ότι, απέτυχε ο νόμος 4178 κι ότι, πάνω από το 80% των 6.000.000 ιδιοκτησιών έχουν κάποια μικρή ή μεγάλη αυθαιρεσία που δεν δηλώθηκε...... http://www.michanikos.gr/topic/46075-%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BC%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%89%CE%BD-%CF%83%CE%B5-%CE%B4%CE%B1%CF%83%CE%B7/

Link to comment
Share on other sites

To διαβάσατε ότι, ο Τσιρώνης δήλωσε ότι, απέτυχε ο νόμος 4178 κι ότι, πάνω από το 80% των 6.000.000 ιδιοκτησιών έχουν κάποια μικρή ή μεγάλη αυθαιρεσία που δεν δηλώθηκε...... http://www.michanikos.gr/topic/46075-%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BC%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%89%CE%BD-%CF%83%CE%B5-%CE%B4%CE%B1%CF%83%CE%B7/

 

 

θα μπει στην κατηγορία 3 και μέχρι  5 τμ  επιφάνεια    να καλύψει αρκετές μικρές  από φωταγωγούς-Α.Π-κλιμακοστάσιο :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.