Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Έτσι και αλλιώς, για Κατ. 1 πάει αυτό που έχω υπόψιν (ένα σπίτι προ 55' με προσθήκη καμια δεκαριά χρόνια μετά είναι...), αλλά θέλω να είμαι σωστός. Με βάση το νόμο (αν και, ελαφρώς, με μπερδεύει με τις υποκατηγορίες Περιφερειών, Δήμων, Κοινοτήτων, Καλλικρατικών κλπ.), όντως 750€/μ2 βγάζω για εκεί, οπότε, αφού συμφωνεί και ο συνάδελφος, θεωρώ ότι είμαστε εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις και εγώ παρακαλώ  για ΤΖ

 

 

ΕΚΤΟΣ σχεδίου  δήμου δελφών Φωκίδας......σε 3843 είχε υπολογιστεί από πολεοδομία με 600 και αυτό έβαζα , σε δεη αναφέρει 490 ???

 

και εκτός σχεδίου δήμου λουτρακίου ......είχα βρει 550  αλλά  πάλι η δεη λέει  490 ?

 

 

μα καλά η δεη σε όλα τα εκτός 490 βάζει?

Link to comment
Share on other sites

Με ένα γρήγορο ψάξιμο.

 

Στον Δήμο ΔΕΛΦΩΝ έχει την ΔΕ ΑΜΦΙΣΣΗΣ και ΔΕ ΙΤΕΑΣ. Και στις 2 για εκτός σχεδίου βγάζω 600 €.

 

Για Λουτράκι εκτός βγάζω 550 €.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Φωκιδα ....600

Λουτρακι .....550

 

 

το "490" ειναι η τιμη που οριζει ο καθε Δημος  για τον υπολογισμο  των τελων στα εκτος σχεδιου

 

υγ

στα εντος σχεδιου,  θεωρητικα, πρεπει  να ειναι οι σωστες τιμες στο κονδυλι στην  στηλη του ΤΑΠ...στις απο κατω στηλες του λογαριασμου της ΔΕΗ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αστέρια....+1  για τον ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ και τον SPEEDRUNNER :mrgreen:

 

 

 

υγ  στα εντός  γ/ινεται ότι ναναι  όταν είναι  σε ΓΡΑΜΜΙΚΗ....επίσης σε εκτός που μπήκαν αού ρευματοδοτήθηκαν εντός...

και σε αυτά που είχαν ρευματοδοτηθεί παλιά  με λάθος γεωγραφικό προσδιορισμό  από  ΔΕΗ...

και κάποια παλιά  σαν να ξέμειναν

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Για εκτός σχεδίου στο Δήμο Καλίβια Θορικού (Αθήνα) (στο google earth μου βγάζει την οδό Θορικού), ποιά η τιμή ζώνης..???

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Με βάση και την παρακάτω διαπιστωτική πράξη:

 

https://onsaronikos.files.wordpress.com/2012/02/ceb4ceb9ceb1cf80ceb9cf83cf84cf89cf84ceb9cebaceae-cf80cf81ceaccebeceb71.pdf

 

βγάζω για εκτός 600€.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.