Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α30] Παλιές δηλώσεις (Ν. 3843/10 & Ν. 4014/11) και Ν. 4178/13


Recommended Posts

Ισως δεν έβαλες αριθμό ορόφων και Δομική τρωτότητα?

Είχα βάλει. Ακόμα μπορώ να τα δω, αφου δεν έχουν σβηστεί.

Link to comment
Share on other sites

Α/Α του συστήματος αμοιβών του ΤΕΕ?

ναι, όλα σου λέω εκτός απο την τεχνική έκθεση στα "Προσθετα Στοιχεία". Και δεν είμαι μόνο εγώ. Είναι και άλλος συνάδελφος που του συνέβει ακριβώς το ίδιο και τώρα δεν ξέρουμε τι να κάνουμε. Είναι εξωφρενικό να έχεις τελειώσει σχεδόν 1 χρόνο με όλα χωρίς εκρεμότητες και να ανακαλύπτεις ότι κάτι πήγε στραβά με το σύστημα.

Επίσης να αναφέρω ότι συνέβαινε και το εξής περίεργο: έλεγε "αριθμός αρχείων προς πληρότητα:0" αλλα δεν ήταν τσεκαρισμένο το κουτάκι για "διάθεση σχεδίων". Εγώ δε μπορούσα να το τικάρω γιατί ήταν πάντα γκρι

ejgahi.jpg

Edited by mikeG
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πολύ περίεργο. Το να απευθυνθείς στο ΤΕΕ δεν έχει νόημα γιατί έκλεισε το θέμα, αλλά το ερώτημα είναι που θα βρείς απάντηση τώρα καθώς και το δίκαιό σου!!!!
 

Link to comment
Share on other sites

Αφού πάταγα το κουμπί για επανυποβολή κατάθεσης όπως γινόταν στην πρώτη φάση και δεν άλλαζε τίποτα! Παρέμενε προσωρινή.

πραγματι πολυ περιεργο...

Link to comment
Share on other sites

παιδια και εγω εχω μια περιεργη περιπτωση....δηλωση που ειχα σε οριστικη την βρηκα σε προσωρινη μετα το κλειδωμα του 4014 εχει τυχει σε κανενα;;

Link to comment
Share on other sites

ανακάλυψα ότι έχει συμβεί και σε άλλους και υποψιάζομαι δόλο απο το σύστημα

Edited by mikeG
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είχατε κάνει κάποιο αίτημα να γυρίσουν σε προσωρινή και ξεχάσατε μετά να τις ξανακλείσετε?

Link to comment
Share on other sites

Και μην ξεχνάτε ότι, οι αλλαγές αυτές καταγράφονται στο επίσημο ιστορικό κάθε δήλωσης!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.