Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Αν έχεις στείλει σωστά το μειλ, θα πρέπει να σου λέει ότι έλαβαν 1 μειλ και αποσπάστηκαν τόσα αρχεία από αυτό (στην οθόνη φάση 2/3). Στην επόμενη φάση μπορείς να επιλέξεις για κάθε δικαιολογητικό το κατάλληλο αρχείο.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα μια βοήθεια από όποιον ξέρει.

 

Δεν είμαι προσωρινός, ούτε είχα κάνει αίτηση ποτέ.

 

Θέλω να γραφτώ κι έχω κάνει το σεμινάριο. Τότε που κάναμε το σεμινάριο και είχαμε δηλώσει το ΚΕΚ, κλπ, είχαμε πάρει και κωδικούς για το buildingcert.

 

Πάω να υποβάλω τώρα αίτηση και λέει ότι το username μου υπάρχει (είναι το ίδιο που είχα δηλώσει τότε).

 

Όταν πάω να κάνω login όμως, αυτό δεν είναι δυνατόν και μου λέει ότι δεν υπάρχω. Τόσο το username, όσο και το password είναι σωστά, δεν υπάρχει θέμα να κάνω λάθος εισαγωγή.

 

Τι μπορώ να κάνω για να γραφτώ;

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις στείλει σωστά το μειλ, θα πρέπει να σου λέει ότι έλαβαν 1 μειλ και αποσπάστηκαν τόσα αρχεία από αυτό (στην οθόνη φάση 2/3). Στην επόμενη φάση μπορείς να επιλέξεις για κάθε δικαιολογητικό το κατάλληλο αρχείο.

Σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου! Μου εβγαλε στη φαση 2 οτι ελαβαν το μειλ δυστυχως δεν προσεξα αν ελεγε οτι αποσπαστηκαν αρχεια. Και τωρα το συστημα ειναι "εκτος" ουτε για upload xml  δεν μπαινω. Anyway thnks  θα το ξαναδω (οταν μπορεσω!)

Edited by sv2hud
Link to comment
Share on other sites

Με αυτό το θέμα με τα ελλειπή παράβολα που τελικά δεν είναι ελλειπή, έχουμε πληροφορία;

καταρχήν εμείς που έχουμε πληρώσει τα "παλαιά" παράβολα (πριν την μείωση) πρέπει να μας το δεχθεί το σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι σωστό.

Διαδικαστικά λέω πότε θα λυθεί.

Αν υπάρχει κάποια επικοινωνία με κάποιον.

Link to comment
Share on other sites

ευ

Ναι αυτό είναι σωστό.

Διαδικαστικά λέω πότε θα λυθεί.

Αν υπάρχει κάποια επικοινωνία με κάποιον.

ευγενικότατοι οι άνθρωποι, το γνωρίζουν και προσπαθούν μέχρι αύριο το πρωί να έχουν λύσει το τεχνικό πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι είναι λογικό να έχω στείλει το email από το μεσημέρι (14:00) και ακόμα τίποτα; Δεν έγραψα τίποτα στο κείμενο, τα σκαναρισμένα όλα σε jpg κάτω από 500KB, διεύθυνση email η δικιά μου και κωδικός από copy paste... Εσάς πόση ώρα σας πήρε;

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε.

Αλλά μόνο των κτιρίων.

Μετά την επιτυχή καταχώρηση των κτιρίων μου βγάζει στις κατηγορίες λεβήτων και κλιματισμού ''Δεν μπορεί να γίνει οριστική υποβολή'' γιατί ''δεν έχουν καταχωρηθεί παράβολα αρκετής αξίας''.

Θα διορθωθεί βέβαια (υποθέτω)

όπως και είχαν πει, το έλυσαν παιδιά.
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.