Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Και άμα τα έχουν όλα τι παραπάνω θα ζητήσουν και πως θα δικαιολογήσουν το 60αρι; Εγώ χρεωνω πολεοδομία 50ρικο έτσι και αλλιώς αν χρειαστεί

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα!

 

Μια διευκρίνηση σχετικά με τους ενεργειακούς επιθεωρητές και το μητρώο, γιατί έχω μπερδευτεί.

 

Δεν είμαι προσωρινή ενεργειακή επιθεωρήτρια, όμως έχω παρακολουθήσει τα σεμινάρια και έχω πάρει και την σχετική βεβαίωση. 

Εαν στείλω και εγώ τα χαρτια μου, θα εξεταστούν και  σε 2 μήνες θα μου απαντήσουν αν θα γίνω και εγώ μόνιμή έως ότου ορίσουν (και αν) ημερομηνία εξετάσεων? θα πάρω δηλαδή κωδικούς προσωρινών ?

 

Ή θα στείλω τα χαρτιά , θα υπάρχουν στο σύστημα και στο μητρώο και όποτε προκυρηχθούν εξετάσεις και αν πετύχω, τότε θα γίνω μόνιμη? Έως τις εξετάσεις δηλαδή δεν θα είμαι εγγεγραμένη στο μητρώο ως προσωρινή?

 

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γίνεσαι προσωρινή μόνιμη -sic- και μπορείς να εκδίδεις ΠΕΑ κανονικά μέχρι να βγουν οι εξετάσεις και να περάσεις, όταν και γίνεσαι μόνιμη μόνιμη.

Αν δεν δώσεις εξετάσεις, σε έναν χρόνο παύεις από προσωρινή μόνιμη και μόλις δώσεις εξετάσεις και περάσεις ξαναενεργοποιούνται οι κωδικοί σου και γίνεσαι μόνιμη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ stek ! :mrgreen:

 

Παρακαλώ συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο profil.

Ευχαριστώ, hkamp

Edited by hkamp
Link to comment
Share on other sites

Και άμα τα έχουν όλα τι παραπάνω θα ζητήσουν και πως θα δικαιολογήσουν το 60αρι; Εγώ χρεωνω πολεοδομία 50ρικο έτσι και αλλιώς αν χρειαστεί

ΣΩΣΤΟΣ ο Ικαρος!!!!!! Edited by sv2hud
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στέλνω από τήν Παρακευή απόγευμα  στοιχεία με email και ΚΜΧ στήν αναγγελία γιά εγγραφή στό μητρώο ενεργειακών επιθεωρητών και δέν παίρνει

τίποτα η β.δ. του buildingcert μέχρι σήμερα Σαββατο πρωί .Τί εγινε τά έφτυσε το σύστημα η δέ λειτουργεί Σαββατοκυριακα ? Ξέρει κανείς τίποτα ?  Ευχαριστώ

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια διευθυνση το στελνετε το mail; Αυτο που γραφει [email protected] και με ποια διαδικασι;

Link to comment
Share on other sites

Αφού εχω ετοιμάσει τα σκαναρισμένα αρχεία πχ paravolo.jpg (<500 ΚΒ)  κλπ παίρνω ΚΜΧ και στέλνω στο    [email protected]   με θέμα τον ΚΜΧ .Τήν Παρασκευή πρωί τά πήρε αλλά οταν πήγα να δω τι ειχε πάρει έγγραφε οτι υπηρχαν λαθη και οτι δε μετέφερε τίποτα στη φάση 3/3 ετσι το απόγευμα εχτές τα ξαναέστειλα αλλά δεν

παραλαμβάνει τίποτα στή φάση 2/2. Ευχαριστω

 

Link to comment
Share on other sites

Που βρηκες οτι αυτη η διευθυνση ειναι η καταλληλη; Επισης που αναφερει για το μεγεθος των αρχειων (<500kb απο οσα διαβασα στο forum); Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.