Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκρίθηκε πρόγραμμα ενίσχυσης δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή


ikoutoulas

Recommended Posts

 

... Τι να πω, αν χάσουμε κι αυτό το σιγουράκι άστα να πάνε.

 

 

!!!!

 

Μάλλον δεν κατάλαβες την ειρωνεία του όλου θέματος για αυτό κι η έκπληξη...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά τώρα τρολαριζόμαστε μεταξύ μας όταν λέμε ότι θα τα δώσουν προεκλογικά...Λες και στηρίζονται στην ψήφο του ενεργειακού επιθεωρητή παρακαλώ, όχι αστεία!!

Ούτε στην πιο σγουρή τρίχα δεν μας έχουν και θα κάνουν παιχνίδι με την ψήφο του ενεργειακού επιθεωρητή παρακαλώ....

Link to comment
Share on other sites

εγω θεωρω ότι πριν τις εκλογες θα παρουμε το 200 αρι εσπα....

 

για να καταλάβετε τους αριθμούς οι εν επιθεωρητες είναι σημερα περισοτεροι από τους φαρμακοποιούς!!!!!

επισης οι μηχανικοι είναι 4 πλασιοι από δικηγόρους.....

 

απλως,προφανως , οι μηχανικοι δεν εκμεταλευονται τους αριθμούς....ουσιαστικα 400 000 εως 500 000 οικογενειες ισως εχουν μηχανικο  , ειμαστε λιγοι;;;;;

η διαφορα μας είναι στον τροπο που ψηφίζουμε και στην μικρη επιροη των ΕΕ μηχανικων που ενώ ειμαστε η πλειοψηφιΑ, ΥΠΟΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΜΑΣΤΕ παντου......

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στον Μάρτιο είπανε πως θα αναρτούσανε τον κατάλογο των δικαιούχων. Μάλλον μας διέφυγε η λεπτομέρεια ότι δεν διευκρίνιζαν το έτος...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αν κάνω αναγγελία έναρξης για λέβητες τώρα και έχω δηλώσει στο πρόγραμμα ενίσχυσης και τα 3 θα πάρω και το ποσό των κτιρίων και των λεβήτων ?

 

Για κτίρια έχω κάνει ήδη έναρξη .....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.