Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προσωρινοί ενεργειακοί ΤΕΛΟΣ


Christos

Recommended Posts

, αλλά βαρέθηκα τις ανώνυμες καταγγελίες εκ του ασφαλούς..... 

κε 

pggiotas

 

σε αυτο διαφωνουμε....

 

δε θεωρω ενα φορουμ ΑΝΩΝΥΜΟ....ειδικα οταν ειναι μηχανικων....

 

γενικα δε θεωρω το διαδικτυο  ΑΝΩΝΥΜΟ.....καθε στιγμη σε βρισκουν ΕΥΚΟΛΑ  οταν χρειαστει....

Link to comment
Share on other sites

καταρχάς και εγώ συμφωνώ με pggiotas, μπαίνει ένας στο φόρουμ, και κάνει 1ο ποστ:

 

παιδιά ξέρετε τι κάνουν ; ουυυυυυυυυυυυυυ

 

τι ουυυυυ βρε άνθρωπε

 

αφού ξέρεις και θίγεσαι, πάρε τα μέτρα σου, τι μας το λες εμάς ;

 

επί του θέματος, εάν κάποιος έβαλε μέσο για να γίνει πιο γρήγορα μόνιμος, πολύ λίγο με απασχολεί

εδώ έχουμε δει άλλα κι άλλα, σιγά μη κάτσω να κατηγορήσω αυτόν που έχει έναν γνωστό στο υπουργείο και απλά επιτάχυνε μια τυπική διαδικασία 20 ημερών...

Link to comment
Share on other sites

Ακη, να σου πω και τη δική μου εμπειρία, κι ας μην είναι τόσο σχετική με όλα τα προηγούμενα.

Οταν γίναν οι πρώτοι προσωρινοί είχα κάνει τα χαρτιά μου σχετικά γρήγορα επειδή το περίμενα. Κι έγινα προσωρινός σχετικά γρήγορα. Οπως και ο Παναγιώτης απ' ότι θυμάμαι. Ήμασταν από τους πρώτους. Για τα ηλίθια κριτήρια της 10ετίας δεν θα σχολιάσω.

Αλλά το τι ακούσαμε από τότε... ''βίσματα'', ''συνωμοσία των παλιών'', ''χάρισμα της πίτας'' και γω δεν ξέρω τι. Καπνό να δεις Ακη.

 

Εν τω μεταξύ στο δικό μου περίγυρο, όλοι όσοι γίνανε προσωρινοί ήταν μια απ' τα ίδια με μένα. Απλώς κάνανε τα χαρτιά τους γρήγορα.

Μετά με τους μόνιμους το ίδιο.

Γρήγορα έκανα τα χαρτιά, γρήγορα έγινα. Το ίδιο και οι άλλοι συνάδελφοι. Και σχεδόν κάθε μέρα βγαίνει και ένας καινούριος.

Τι σκ.τ... για μένα έγινε όλη η ιστορία και δεν το πήρα χαμπάρι!

 

Και μιλάμε για ένα άτομο (για μένα δηλαδή, χρησιμοποιώ το τρίτο πρόσωπο του Ιούλιου Καίσαρα :) ) που την μόνη φορά που έβαλε βίσμα, ήταν για το στρατό και βρέθηκε στα Ρίζια του Εβρου :) .

 

 

ω χααχαχαχαχααα σειρά τί μου θύμισες!!!!!!!!!!

Edited by GregDel
Link to comment
Share on other sites

Παλιόβυσμα!

Εσύ στη Νέα Βύσσα ήσουνα. 4 ολόκληρα χιλιόμετρα πιο κάτω.

 

Κλείνουμε τις στρατολογικές παρενθέσεις και συγγνώμη συνάδελφοι.

Link to comment
Share on other sites

Έχω υποβολή 10/10...

Νομίζω πως δε θα καταφέρω να «κρατήσω» μέχρι την έγκριση, αρχίζουν οι παρεξηγήσεις όπου να 'ναι. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.