Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

"Να προσθέσουμε και την "αψογη & κατατοπιστικότατη" ενημερωση απο τα γιδια του ταμείου για τα αναδρομικα στην αρχικη σελιδα του ΤΣΜΕΔΕ."

 

Πιστεύω το πρόβλημα αυτό επιλύεται με μια βόμβα Ναπάλμ. . .

 

 

Napalm.jpg

 

 

c08a8fea57603be5ffa408af6804b8f2.png

 

 

explosion-of-fire.jpg

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πάντως έχω την αίσθηση ότι από την στιγμή που το ειδοποιητήριο για τα αναδρομικά δεν λέει δόση 1/8 ή κάτι αντίστοιχο, ότι οι "δόσεις" δεν θα είναι ισοποσες. 

Δηλαδή έχουν πάρει τα εξάμηνα που αντιστοιχούν και κοπανάνε το αντίστοιχο ποσο που λειπει, άρα π.χ. σε μένα που το Β2011 προφανώς ήμουν εντός 5ετίας ήρθε 58 ευρω, το επόμενο θα έρθει με βάση το ποσό που θα μου ερχόταν το Α2012....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες, οταν πληρωσα το κανονικο μετα μου εβγαζε μονο τα αναδρομικα του β11.

Λετε αν πληρωσω τα αναδρομικά του β11 να μου βγαλει μετα τα αναδρομικα του α12 ??

Θα ειναι σαν να περναω σε επόμενη πιστα.

Το θέμα ειναι οτι τελειώνουν γρήγορα τα κανονάκια.

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Edited by georgegaleos
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πιο γίδια από τους μηχανικούς δεν παίζει να συναντήσεις σε άλλο κλάδο... Ούτε φωνή ούτε ακρόαση από παρατάξεις για παράταση κτλ.. Θα μου πεις τι κερδίζεις; Τρως λίγο χρόνο και βλέπουμε... Ας πληρώσουμε λοιπόν όσοι μπορούμε μεχρι να μείνει μόνο ένας...

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@georgegaleos προυποθετεις ότι έχουν μηχανογραφικό που κάνει γρήγορα updates lol :D

 

Ίκαρε, το κακό είναι ότι περιμένουμε από παρατάξεις κλπ να το πουν. Το να το σκεφτούν μόνοι τους αυτοί που τα εκδίδουν, στην βάση της λογικής είναι το πρόβλημα.

Ναι ξέρω, αν είχαν λογική εδώ θα ήμαστε?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να σκεφτούν αυτοί που εκδίδουν; Αφού βρίσκουν ανταπόκριση. Βάζω και τον εαυτό μου μέσα γιατί το ίδιο χαζός είμαι και εγώ... Βέβαια κάποια στιγμή μαθηματικά η κάνουλα θα στερέψει και τότε δεν ξέρω τι θα εισπράξουν.. Εκτός αν υπάρχει σχέδιο μείωσης "προσωπικού" μηχανικών...

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι αγρότες κλείνουν δρόμους με τρακτέρ...

 

Εμείς τρακτέρ δεν έχουμε...

 

Έχουμε κομπιούτερ με ιντερνετ....

 

Κάποιος χάκερ δεν υπάρχει να μας πεί τι να κάνουμε όλοι μαζί, να μπλοκάρουμε το e-tsmede, ΕΤΕ, ΑΤΤΙΚΑ, ΕΤΑΑ,κλπ κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Θα κλείσει το σύστημα αμοιβών δεν θα γίνονται ΠΕΑ και θα παραλύσει η χώρα...Μετά θα βγουν κάποιοι που χάνουν τα 50ρικα και θα μιλήσουν για βρώμικο πόλεμο.

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα να ρωτησω κάτι τώρα εκτύπωσα το β εξάμηνο κ πάνω του γράφει προσοχή υπάρχουν εκκρεμότητες γιατί άραγε???

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε όλους τους συναδελφους.........κι εμένα δεν μου εμφανίζει τα αναδρομικά............στο ειδοποιητηριο εμφανίζεται μόνο το β εξαμηνο του 2016............1.576,32.........μόνο 1 σελίδα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.