Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Τώρα σοβαρά, εμείς με ρύθμιση να το ψάξουμε τώρα για Απρίλιο; Μη γίνει καμιά στραβή;

Πάντως αν μάθει κάποιος, ας ενημερώσει!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το 2013 σε 12 δοσεις ;;;; δηλαδη 400 ευρω το μηνα μας δουλευουν ...

 

Γι'αυτό λέμε ότι ο διακανονισμός δεν είναι ανθρώπινος. Βάλε και ότι κάποιος λογικά θα έχει και από πρίν (όπως εγώ), τρέχουν 2 ρυθμίσεις ταυτόχρονα...Προσωπικά έβαλα τα πριν σε 48 (μπας και βγει μικρότερο) και το 13 αναγκαστικά σε 12. Αποτέλεσμα 370 το μήνα... Αν υπολογίσεις ότι πρέπει να δίνεις τα τρέχοντα για να μην χαλάσει ο διακανονισμός, μιλάμε για +650 το μήνα!!! Θεωρείται δεδομένο ότι θα χαλάσει ο διακανονισμός αλλά προσωπικά πάλι στα @@ μου τη δουλειά μου την έκανα.

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια ικαρορσ13 .... μαλλον προς τα εκει θα καταληξω....

μηπως αν πίεζε ο συλλογος μας πριν τις εκλογες γινοταν κατι καλυτερο;;;; χαχαχαχ 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Γι αυτο το εξάμηνο περιμένουμε ειδοποιητήριο?Πως θα μάθουμε τις ωφειλές μας σε περίπτωση που δεν έρθει?

Link to comment
Share on other sites

Υπολόγιζε όπως οι προηγούμενες..Στάνταρ αυτό...

Και το ειδοποιητήριο είναι θέμα ημερών να έρθει. Τα ίδια λέγαμε και στο προηγούμενο εξάμηνο, και αφορισμούς και φόβους κτλ κτλ...Και στο τέλος ήρθε κανονικά και φυσικά οι περισσότεροι το πλήρωσαν. Μη λέμε πάλι τα ίδια κάθε φορά..

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο χθες στο Τσμέδε θεσνικης να πάρω ασφαλιστική ενημερώτητα και μου λέει η τύπισα ότι το σύστημα της βγάζει ότι χρωστάω το πρώτο 6μηνο που είχα κάνει εγγραφή πριν 10 χρόνια και ότι το ποσό 2πλασιαστηκε με τις αυξήσεις και ότι μπορώ να κάνω διακανονισμό!!  Ξαναπήγα μετά και ευτυχώς πέτυχα σε ένα παλικαρακι που σε 5 λέπτα βρήκε την καρτέλα μου και είδε ότι είχα πληρώσει. Ψαχτείτε λίγο για δεν έχουν το θεό τους.

 

Όσο για τα ειδοποιήτηρια μου είπε ότι δεν θα σταλούν και ότι οι πληρωμές γίνονται μόνο στο Τσμέδε με βάση το ειδοποιήτηριο του β εξαμ του 2013 μέχρι τέλος του μηνός, αν δεν πάρουν παράταση.  Το πιο πιθανόν είναι να βγάλουν καμιά ανακοίνωση 30 απρ ότι παίρνουν παράταση.  Ζούμε τις τελευταίες στιγμές του Τσμέδε και σε λίγο θα είναι και οριστικά παρελθόν.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Όσο για τα ειδοποιήτηρια μου είπε ότι δεν θα σταλούν και ότι οι πληρωμές γίνονται μόνο στο Τσμέδε με βάση το ειδοποιήτηριο του β εξαμ του 2013 μέχρι τέλος του μηνός, αν δεν πάρουν παράταση.

 

και σε εμένα αυτο μου είπαν. Πρέπει να πάμε και απο εκεί για αν τους πληρώσουμε  :mrgreen:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.