Μετάβαση στο περιεχόμενο

Θεμελίωση με πασσάλους


 
eupalinos

Recommended Posts

γεια σου και σένα.

 

θεμελίωση σε πασσάλους μέσω internet είναι απίθανο να μάθεις. Πόσο μάλλον και υποθαλάσσια σκυροδέτηση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγώ ρωτάω τώρα, με όλη την καλή διάθεση. Δεν είναι αντιδεοντολογικό να αναλαμβάνει κανείς δουλειά όταν δεν κατέχει το αντικείμενο? Δηλαδή Ελευθερία_Δ το στατικό πρόγραμμα είναι που θα δώσει τις απαντήσεις?

Και πάλι συγγνώμη, δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις αλλά η γνώμη μου είναι ότι είναι απολύτως αντιδεοντολογικό να αναλαμβάνεις τέτοια δουλειά χώρις την ανάλογη εμπειρία.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί τέτοια επιθετικότητα.

 

1. Η καλύτερη πηγή πληροφοριών για πασσάλους (μελέτη και κατασκευή) είναι το internet.

 

2. Δεν κατάλαβα το αντιδεοντολογικό του θέματος. Όποιος δεν έχει εμπειρία σε ένα αντικείμενο, ο καλύτερος τρόπος για να την αποκτήσει είναι κάνοντάς το. Όπου χρειάζεται βοήθεια ρωτάει.

 

3. Έχω σχεδιάσει πασσάλους σχεδόν σε όλους τους τύπους εδαφών και βράχων, σε διάφορες χώρες. Πραγματικά πάσσαλοι μέσα στη θάλασσα δεν μου έχουν τύχει ποτέ. Αν μου έρθει μια τέτοια δουλειά θα τη διώξω; Γιατί;

 

4. Ilias κάτι λάθος έχεις κάνει με το ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.