Μετάβαση στο περιεχόμενο

ο ...μαρτυριαρης κ. γκουγκλης


dimitris GM

Recommended Posts

Εμένα με βρήκα να μετράω...!

Φυσικά θυμόμουνα ότι πέρασε το αμάξι της γοογλε όταν μετρούσα και το τσέκαρα!

Edited by giorgosv
Link to comment
Share on other sites

εγω θυμαμαι σε ποιο σημειο με πετυχε αλλα δεν με βρηκα. θα στειλω να τους κανω παραπονα. τζαμπα η ποζα;

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως είναι λήψεις του 11 οπότε εμένα που με συνέλαβαν το 13 θα με βάλλουν αργότερα εκτός και αν καεί το φιλμ ......

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με βρήκα να μετράω...!

Φυσικά θυμόμουνα ότι πέρασε το αμάξι της γοογλε όταν μετρούσα και το τσέκαρα!

Ακριβώς το ίδιο και εγώ!!! Πανω σε ένα μπαλκόνι με την κορδέλα και το καρνέ ανα χείρας  8-) ...

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα όμως είναι άλλο…

Η google κατάφερε άμεσα σε μερικούς μήνες άντε ένα χρόνο  να καταγράψει το >90% όλων των κτιρίων της Ελλάδας. Έχει και τον εντοπισμό τους φυσικά και τα διακριτά με εικόνα όρια στις προσόψεις τους.

Και μη μου πει κανείς ότι έχει αποκλίσεις διότι αν το θελήσουν μπορούν να τα δώσουν με απόκλιση ελαχίστων εκατοστών άμεσα.

Το Ελληνικό Κτηματολόγια ούτε το 10% δεν έχει καταφέρει να κάνει μέχρι τώρα εδώ και πολλά χρόνια….

Μπας και συμφέρει να το αναθέσουμε στην google να μας το κάνει δωρεάν με δικαίωμα να βάζει τις διαφημίσεις της (που όπου και να πας στο διαδίκτυο τις βρίσκεις μπροστά σου)

Link to comment
Share on other sites

ε δεν είναι και το 90 % στο google Στην πόλη μου μόνο οι βασικοί δρόμοι υπάρχουν δηλαδή ούτε το 1/10 της πόλης και τα χωριά ξεχάστε τα

 

Κτηματολόγιο δεν γίνεται στην Ελλάδα , αφενός γιατί υπάρχει εκκλησία και ταλιμπάν θρησκευόμενοι που της δίνει ισχύ να κάνει ότι θέλει στην χώρα , και μεγάλα τζάκια που ελέγχουν τα πάντα και που έχουν συμφέρον να μην φαίνεται τι έχουν Αν βάλουμε και το τι έχει γίνει από παρατυπίες που θα φανούν , όπως ακούω ότι αν αποτυπωθεί η Λάρισα με βάση τα τοπογραφικά των αδειών της , θα φτάσει στην Θεσσαλονίκη η επιφάνειά της , έχουμε του λόγους που δεν έχουμε κτηματολόγιο  

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.