Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΤΣΜΕΔΕ : Νέες ημερομηνίες ανάρτησης ειδοποιητηρίων και πληρωμής εισφορών Α΄ εξαμήνου 2015


Engineer

Recommended Posts

Καλα το εγραψες ioannat .στην "ωρα" μου δεν πληρωσα.

γιατι Παρασκευη? Ελεγα να παω αυριο? Εστειλα ηδη κ ενα mail στο τσμεδε με το προβλημα που αντιμετωπισα.

Υγ. Πηρα την ετε τηλ κ μου ειπαν οτι υπαρχει καποιο προβλημα με τους αρ. Ειδοποιητηριων απο το τσμεδε.κανονικα πληκτρολογωντας τον αρ ειδοποιητηριου θα επρεπε να βγαινει αυτοματα το ονομα.εκει κολουσε και σε μενα το web banking

Link to comment
Share on other sites

καθε  Πεμπτη το τσμεδε ειναι κλειστο....κυριολεκτικα!!!με κλειδωμενες εξωπορτες!

Edited by ioannat
Link to comment
Share on other sites

Και γω το ίδιο προσπαθώ εδώ και 3 ώρες!το πρόβλημα που δεν μπορώ να πληρώσω είναι με τον αριθμό ειδοποιητηρίου η με την ώρα τελικά;τι κάνουμε τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Έχει προσπαθήσει κανείς με e-banking από Τράπεζα Αττικής; Συμβαίνει το ίδιο;

 

Πάντως, σήμερα το πρωί φίλος, που ήθελε να κάνει μεταφορά χρημάτων από δικό του λογαριασμό ΕΤΕ σε δικό του λογαριασμό Πειραιώς, δε μπορούσε να κάνει τη συναλλαγή με e-banking. Φαινομενικά άσχετο, αλλά μπορεί και να υπήρχε πρόβλημα στο σύστημα της ΕΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα μίλησα με εθνική και μου είπε ότι το πρόβλημα είναι με τους αριθμούς ειδοποιητηρίων του ΤΣΜΕΔΕ. Έχουν δεχτεί πολλές κλήσεις για το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Σε επικοινωνία που είχα με τη ΕΤΕ μου είπαν ότι το πρόβλημα δεν είναι δικό τους, αλλά σε επικοινωνία που είχαν με το Τσμεδε του είπαν ότι είναι λάθος οι αριθμοί των ειδοποιητηρίων. Ερώτηση...

Υπάρχει περίπτωση όσες συναλλαγές γίνονται μετά τις 18:00 να πηγαίνουν την επόμενη ημέρα και να το θεωρεί το σύστημα εκπρόθεσμο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ ακόμα προσπαθώ να πληρώσω και δεν μπορώ ηλεκτρονικά!Και χάνω και διακανονισμό και ασφαλιστική κατηγορία!!!Έχω πανικοβληθεί!!

Link to comment
Share on other sites

Και γιατι το αφήσατε τελευταία στιγμη και εσείς; Εκτος αν σημερα περιμένατε καποια χρήματα. Αλλιως....απαράδεκτοι

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ ακόμα προσπαθώ να πληρώσω και δεν μπορώ ηλεκτρονικά!Και χάνω και διακανονισμό και ασφαλιστική κατηγορία!!!Έχω πανικοβληθεί!!

Μία από τα ίδια...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.