Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΤΣΜΕΔΕ : Νέες ημερομηνίες ανάρτησης ειδοποιητηρίων και πληρωμής εισφορών Α΄ εξαμήνου 2015


Engineer

Recommended Posts

Μολις γύρισα απο Εθνικη... Πήγα και τα πέταξα τουλαχιστον αυτο το συναίσθημα μου βγαίνει πραγματικά! Οταν έρθει και το B15 μεχρι το τέλους του έτους, αυτο θα πονέσει πραγματικά. Τωρα πίνω έναν καφε και σκέφτομαι τη συνταξη που θα παρω σε 30 χρονια...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Δε φανταζεσαι ποσο γρηγοροτερα μπορεις να τα πεταξεις μεσω web banking...

Τωρα αισθανομαι "ελαφρυτερος"...

Link to comment
Share on other sites

@stelor, ted

ευχαριστώ για τις πληροφορίες

 

@Fritz

all in

 

@ikaros

τουλάχιστον όταν έρθει η ώρα της σύνταξης θα τρώμε με χρυσά κουτάλια, λέμε τώρα  :mrgreen:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να πληρώσετε όσοι ειναι άλλωστε τι θα αλλαξει; Αμα μετα σκάσει τον Νοέμβριο και το Β15 τι θα κάνετε ολα μαζι; Άλλωστε ειχαν πει οτι σε οποίους δεν βγηκε ειδοποιητήριο με τα μειωμένα θα αφαιρεθούν απο το επέμενο επιπλέον. Οποτε πιο το προβλημα; Η εμπειρια μου εχει δείξει πως οταν εχεις τα λεφτα και δεν μπορεις να αποφύγεις κατι το κανεις σημερα. Δεν τα αφήνεις να αβγατιζουν γιατι ποτε δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει αυριο..

Τελος πάντων εγω τα έδωσα χτες και ξεμπέρδεψα.. Μεχρι τέλους του έτους θα βγει και το Β

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επιβεβαίωση από προϊστάμενο ότι αφορά μόνο σε όσους έχουν κάνει αίτηση για χαμηλότερη ασφαλιστική κατηγορία από 27/9 και μετά για τους λοιπούς ισχύει η καταληκτική ημερομηνία 30/9. Παρακαλώ να επιβεβαιώσουν και άλλοι συνάδελφοι που έχουν μιλήσει με ΤΣΜΕΔΕ

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!

πήγα με επιταγή τράπεζας Πειραιώς στην Εθνική Τράπεζα

και ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν γίνεται να εξοφληθεί το Α' του 2015

λόγω capitals controls

 

Μου είπαν ότι τα λεφτά πρέπει

να μείνουν 4 ημέρες σε λογαριασμό της Εθνικής και μετά θα αποδοθούν στο ΕΤΑΑ

 

οπότε τζίφος!

 

Αναγκάστηκα να εκδώσω άλλη επιταγή προς ΕΤΑΑ τομείς Μ & ΕΔΕ

και να την πάω απευθείας στο ΤΣΜΕΔΕ

Edited by ΚΑΝΑ
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.