Μετάβαση στο περιεχόμενο

απόσυρση ανεβασμένου αρχείου.


Recommended Posts

Όσες φορές και ανεβάσεις λάθος αρχείο, από την στιγμή που μπορείς να ακυρώσεις (επίσης όσες φορές θες) και ανεβάσεις άλλο αρχείο, δεν βλέπω που υπάρχει πρόβλημα.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά αυτό το αρχείο υπάρχει στην εφαρμογή (διορθώστε με αν κάνω λάθος) μπορεί να κατέβει όπως και το κανονικό Βέβαια αν ακυρώνεται (πράγμα που δεν το έχω προσέξει και θα το δω κάποια στιγμή) δεν υπάρχει πρόβλημα ουσιαστικά 

Link to comment
Share on other sites

Το αρχείο κατεβαίνει αλλά προφανώς και θα είναι μαρκαρισμένο ως άκυρο, οπότε ο διαχειριστής θα το καταλάβει.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τι συζητάμε μετά από 4 χρόνια εφαρμογής του ηλεκτρονικού συστήματος...?! Τώρα ανακαλύψατε την Αμερική Άρτσι και Τζορτζ ?

Απλά , εγώ πριν ένα εξάμηνο ίσως και λίγο παραπάνω , άρχισα να ανεβάζω αρχεία από τους πρώτους που με πληρώσανε και ολοκλήρωσα την εργασία τους .... επομένως τότε το κατάλαβα 

Link to comment
Share on other sites

όχι τίποτα με το που ήμουν έτοιμος σε μια δύο περιπτώσεις ,  άλλαξε ο νόμος Αν και είχα στις περισσότερες δουλειές έτοιμα τα αρχεία , δεν είχα πληρωθεί όλη την αμοιβή μου για να διευκολύνω τους πελάτες μου να πληρώσουν πρώτα τα ειδικά πρόστιμα με τις δόσεις Ειδικά όταν έδωσαν και την σχετική παράταση στην υποβολή των δικαιολογητικών  Τώρα που με εξοφλούν ολοκληρώνω και ανεβάζω τα αρχεία 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.