Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση καταβολής των ασφαλιστικών εισφορών Β΄εξαμήνου 2015 του ΤΣΜΕΔΕ


Engineer

Recommended Posts

Αυτή τη φορά τελευταία μέρα είναι το Σάββατο και προτελευταία αύριο. Λες να σκέφτηκαν τόσο πονηρά και να βάλανε την λήξη Σάββατο? 

 

Ερώτηση αν πληρωθεί η εισφορά μέσω Internet banking το Σάββατο το πρωί χάνω τη ρύθμιση ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 204
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν το γνωρίζω. Αλλα θα έλεγα να μην αγχωνομαστε (δεν εχω πληρωσει κι εγω κι εχω ρυθμισεις). Ειναι κλασσικο κολπο για να πιασουν όσους δεν εχουν μαθει και να πληρωσουν τωρα...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ Εγώ την πάτησα τον Σεπτέμβρη και πλήρωσα το Α του 2015 , πριν την παράταση και μετά ζορίστηκα αρκετά ενώ μπορούσα να είμαι λίγο πιο άνετα αν δεν ψάρωνα Επομένως δεν την ξαναπατάω .... θα περιμένω 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτειτε το κι αλλιως. Αφου παίρνουν τα χρήματα απο ρυθμίσεις, αυτη την χρονική στιγμή που ολα ειναι στον αερα, τους συμφερει να μας πεταξουν? Μπα...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απαράδεκτοι αφου το εχουν αποφασίσει γιατι δεν το ανακοινώνουν; Προσωπικά θα το παω μεχρι τέλους αν κάτσει το 1/100000 την έκατσα. Δηλαδη θα στήσω τον αλλο αυριο στην τράπεζα περιμένοντας τα λεπτά μεχρι να κλεισουν; Να πληρώσει να μην πληρώσει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω κανει ποτε αλλα μιας και θα εχεις αποδεικτικό εμπρόθεσμης πληρωμής δεν βλεπω τον λόγο γιατι να χάσεις τη ρύθμιση. Νομικά τη στιγμη που πληρωνεις εμπρόθεσμα δεν την χάνεις άσχετα το ποτε θα λάβουν τα χρήματα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι ασφαλιστική ενημερότητα για τη Δευτέρα 18-Ιαν και η βεβαίωση που 'κατεβαίνει' ακόμα αναφέρει "μέχρι 16-Ιαν".

Κάτι μου λέει ότι Παρασκευή μεσημέρι θα τρέχω...

Link to comment
Share on other sites

Για όση σημασία εχει παιδια αυτό... απο ενα search που εκανα...

http://tdm.tee.gr/tsmede-paratasi-katavolis-ton-asfalistikon-isforon-tou-v-examinou-2015-eos-ke-1522016/

Ας πουμε λιγο πιο... "επισημο"...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.