Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση καταβολής των ασφαλιστικών εισφορών Β΄εξαμήνου 2015 του ΤΣΜΕΔΕ


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 204
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντί να πουν κάτι για παράταση έβγαλαν ανακοίνωση για "ΝΕΑ ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΩΝ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ Ν.4336/15.
ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ «ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΩΝ» ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ Ν.4336/15"

Εντάξει, είναι σαδιστικό, απλά....

Link to comment
Share on other sites

Διορθώνω, μετά έβαλαν κατευθείαν και την παράταση για 15-02-2016 (και επίσημα πια από το site):

Ενημερώνουμε τους ασφαλισμένους σχετικά με την Απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου (θέμα 13ο συν.381/13.01.2016) σύμφωνα με την οποία η καταβολή των ασφαλιστικών εισφορών Β Εξαμήνου 2015 αποπληρώνεται μέχρι και τις 15/02/2016 .

 

Εκ της Δ/νσεως Εισφορών

Edited by nisorvani
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταντήσει αηδία πάντως η όλη υπόθεση... Κυριολεκτικά τελευταία στιγμή η ανακοίνωση, λες και την έχουν έτοιμη και πατούν το κουμπί για upload πριν φύγουν.

Link to comment
Share on other sites

Στις 4.30 λοιπόν η ανακοίνωση...Έχουν εξαντληθεί πλέον οι λέξεις για να περιγραφεί αυτό που ζούμε , ένα ταμείο επιστημόνων παίζει κρυφτό με τους ασφαλισμένους του και λειτουργεί με όρους μικροαπατέωνα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Το ότι λείπει η φράση με παράλληλη διατήρηση των διακανονισμών σημαίνει κάτι;

 

Όντως λείπει αλλά δεν νομίζω να μην εννοείται οτι ο διακανονισμός συνεχίζεται κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Όντως λείπει αλλά δεν νομίζω να μην εννοείται οτι ο διακανονισμός συνεχίζεται κανονικά

Λογικά έτσι είναι , αλλά εδώ μιλάμε για χειρισμούς επιπέδου κλεφτοκοτάδων οπότε μια ανησυχία την έχω...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.