Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μελη ΤΕΕ & Εθνικη Ασφαλιστικη


Dimitris_81

Recommended Posts

Καλησπερα, ελαβα ενα τηλεφωνο απο εναν ασφαλιστη της Εθνικης ο οποιος μου ανεφερε οτι για τα μελη του ΤΕΕ υπαρχει καποιο συμβολαιο για υγεια και συνταξιοδοτικο. Γνωριζει κανεις κατι?

Link to comment
Share on other sites

σε κοροιδευει ... ετσι ελεγαν και σε εμενα ... ψαχνουν απλος για μηχανικους μπαινουν στο ΤΕΕ.gr και βλεπουν τα ονοματα και το τηλ ....και καλα για να τους κανουν ασφαλεια αστικης ευθυνης ... ετσι τουλαχιστον ειπαν σε εμενα πριν κανα χρονο βεβαια ...

Link to comment
Share on other sites

εμενα με καλεσαν εχθες για να κανουμε συναντηση για συνταξιοδοτικο και υγειας. κακως δινει το ΤΕΕ τα στοιχεια μας

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

εμενα με καλεσαν εχθες για να κανουμε συναντηση για συνταξιοδοτικο και υγειας. κακως δινει το ΤΕΕ τα στοιχεια μας

Υπαρχει μέσα στο ΤΕΕ αφου μπεις με τους κωδικους σου εκρι που φαονονται οι πληρωμες σε καποια καρτελα να δηλωσεις τι δεν θες να δινει το ΤΕΕ.

Τώρα αν το κανεις αυτο και πρακτικα λειτουργει ειναι αλλο θεμα

 

Sent via tapatalk

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα. Μίλησα με ΤΕΕ και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει καποια συνεργασια με την Εθνική Ασφαλιστική. Αλλά αν πας στο μητρώο του ΤΕΕ φαίνονται όλα τα στοιχεία. Πρέπει να επιλέξω να μη φαίνονται. Να υποθέσω οτι αυτό γίνεται απο το myTEE σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Το φάουλ της εθνικής είναι ότι προσπαθούν να παραπλανήσουν με δήθεν καλύτερα προγράμματα για μέλη ΤΕΕ. Ας έλεγαν απλά πήραμε για ένα προγραμμα ασφάλισης. Νομίζω ότι το ΤΕΕ πρέπει να επέμβει για χρησιμοποίηση του ονόματος του σαν αθέμιτος ανταγωνισμός με άλλες ασφαλιστικές εταιρείες

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα. Μίλησα με ΤΕΕ και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει καποια συνεργασια με την Εθνική Ασφαλιστική. Αλλά αν πας στο μητρώο του ΤΕΕ φαίνονται όλα τα στοιχεία. Πρέπει να επιλέξω να μη φαίνονται. Να υποθέσω οτι αυτό γίνεται απο το myTEE σωστά?

Ναι.

 

Sent via tapatalk

post-2272-0-57460400-1477039841_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.