Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αγορά Αυτοκινήτου


Mitsos Ribopaido

Recommended Posts

Θα βλέπουν ενα τρελό με ενα saab να κυκλοφορεί και να γυρίζει αντιπροσωπείες και θα λένε τι κάνει ο ...?: P

Link to comment
Share on other sites

Αφού το είχες αποφασίσει το τουότα από την αρχή γιατί μας βάζεις να λέμε ? ...

 

Αντε να μας πει ο άλλος που γίνεται πατέρας τι θέλει . Βασικά μπάτζετ , καύσιμο , αισθητική , σχολή....

 

Σας ευχαριστώ καταρχήν για τις ευχές σας,

 

Αυριο θα καταθεσω αναλυτικές προδιαγραφές που θα εχω λίγο χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Το Captur πως σου φάνηκε?

Ρε σατανά πηγαίνοντας να δω αλλα 5 αμάξια.. έχοντας ομως σχεδον αποφασίσει για το yaris , με στέλνεις να το δώ και έπαθα πλάκα.. τι χώροι , τι ομορφιά , τι φινέτσα..

Θα του κάνω και ενα τεστ αύριο και αν μ αρεσει παίζει να το κλείσω.. Τιμή στην έκδοση π θέλω , σχεδον φουλ, μου είπανε 18200

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει τώρα το καπτουρ με το γιαρις.....άλλο πράγμα το ένα και άλλη το άλλο. Και συγκρίνεις υβριδικό με ντίζελ ?! 

 

Ωραίο το καπτούρ αλλα δεν είναι μικρό αμάξι.

Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι διαφορετικά αυτοκίνητα και σε κατηγορία και σε τεχνολογία. 

Αλλά αυτά παθαίνεις αν δεν είσαι αποφασισμένος ή οπαδός συγκεκριμένης μάρκας/προέλευσης/τεχνολογίας.:)

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει τώρα το καπτουρ με το γιαρις.....άλλο πράγμα το ένα και άλλη το άλλο. Και συγκρίνεις υβριδικό με ντίζελ ?! 

 

Ωραίο το καπτούρ αλλα δεν είναι μικρό αμάξι.

Δεν συγκρίνονται , απλά κοιτάω και αυτό γιατί άρεσε και της αρραβωνιάρας..:P

Θα δούμε

Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι διαφορετικά αυτοκίνητα και σε κατηγορία και σε τεχνολογία. 

Αλλά αυτά παθαίνεις αν δεν είσαι αποφασισμένος ή οπαδός συγκεκριμένης μάρκας/προέλευσης/τεχνολογίας. :)

Φίλε μου δεν θέλω να ξεφύγω κατηγορία αλλα το συγκεκριμένο απο όλα όσα είδα μου άρεσε..Αν θές να το πας ειρωνικά τι να πω..

Σε ευχαριστώ για την συμμετοχή

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε Μήτσο.

Καθόλου ειρωνικά.

Και εγώ μέχρι να αποφασίσω έκανα ένα σωρό test drive και βόλτες σε εκθέσεις.

Και το λέω από την άποψη αν δεν είσαι πορωμένος και ψαγμένος πάρα πολύ ( να πεις δηλαδή είμαι Hondoφιλος, Golfακιας, λάτρης των ιταλικών κλπ)ώστε να πας δαγκωτός κάπου λογικό είναι να επιρεάζεσαι από αυτό που θα δεις, από την οδηγική συμπεριφορά και από την τιμή που θα σου πουν

Edited by stet
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.