Μετάβαση στο περιεχόμενο

[ΑΡΘΡΟ 109 - Ν. 4495/17] Εύρεση τιμών ζώνης


Recommended Posts

7 ώρες πριν, vagias said:

Επίσης, μπορείτε να μου πείτε και για Μαγνησίας 4 στην Αθήνα με 

Χ: 476202.61473254,

Y: 4205160.8005591;

Καλησπέρα και πάλι, με βάση την φώτο που παρέθεσες καταλήγω ότι το ακίνητο έχει πρόσωπο στην προέκταση της οδού Δεξαμενής η οποία ονομάζεται παράδοξως Καραολή κ' Δημητρίου (έχει και άλλη με την οποία τέμνεται. Αν έχει πρόσοψη ΜΟΝΟ εκεί, τότε 950.

Για Μαγνησίας 4, 1100.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

58 λεπτά πριν, moie said:

Καλησπέρα σας, 

είναι εύκολο να μου πείτε τιμή ζώνης για ακίνητο με συντεταγμένες χ=647138.314, y=3900000;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

450

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας , θα μπορούσατε να μου πείτε τιμή ζώνης για τακτοποίηση αυθαιρέτου με Ν.4495 για το οικόπεδο με συντεταγμένες χ: 465199 ψ:4257770;

σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Irene Kalatheri said:

Καλησπέρα σας , θα μπορούσατε να μου πείτε τιμή ζώνης για τακτοποίηση αυθαιρέτου με Ν.4495 για το οικόπεδο με συντεταγμένες χ: 465199 ψ:4257770;

σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Καλησπέρα, η ιδιοκτησία την οποία θα τακτοποιήσετε σε ποιά οδό έχει πρόσοψη, πχ. Ιστιαίας; Ή αν έχει σε περισσότερες από μία πείτε μου σε ποιές, ευχαριστώ...!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 λεπτά πριν, akis73 said:

Καλησπέρα, η ιδιοκτησία την οποία θα τακτοποιήσετε σε ποιά οδό έχει πρόσοψη, πχ. Ιστιαίας; Ή αν έχει σε περισσότερες από μία πείτε μου σε ποιές, ευχαριστώ...!

Η πολυκατοικία είναι γωνιακή, Ιστιαίας και Δελαγραμμάτικα και το διαμέρισμα βλέπει και στους δύο δρόμους. Η είσοδος της πολυκατοικίας είναι από Ιστιαίας.ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Irene Kalatheri said:

Η πολυκατοικία είναι γωνιακή, Ιστιαίας και Δελαγραμμάτικα και το διαμέρισμα βλέπει και στους δύο δρόμους. Η είσοδος της πολυκατοικίας είναι από Ιστιαίας.ευχαριστώ

Τότε 1050.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, akis73 said:

Τότε 1050.

ευχαριστώ!Στην ίδια πολυκατοικία έχω και διαμέρισμα που βλέπει μόνο στην οδό Ιστιαίας, μπορείτε να μου πείτε και για αυτό εάν αλλάζει η τιμή ζώνης;

Edited by Irene Kalatheri
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Irene Kalatheri said:

ευχαριστώ!Στην ίδια πολυκατοικία έχω και διαμέρισμα που βλέπει μόνο στην οδό Ιστιαίας, μπορείτε να μου πείτε και για αυτό εάν αλλάζει η τιμή ζώνης;

Για πρόσοψη μόνο επί της Ιστιαίας τότε 1000.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε ποιας χρονιάς τις Τ.Ζ. ψάχνουμε? Εξακολουθεί να είναι του 2016 ή πάμε με τις νέες? Για εκτός σχεδίου στην περιοχή της Ξάνθης μπορείτε να με βοηθήσετε? Να σας στείλω συντεταγμένες? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.