Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληρώνονται σήμερα 155.314 επιστήμονες: Αποζημίωση ύψους 600 ευρώ ή 200 ευρώ για όσους έλαβαν ήδη


Engineer

Recommended Posts

Μέσα στο πανικό τους να πληρώσουν γρήγορα υπέπεσαν σε δεύτερο λάθος (μετά το φιάσκο με την τηλεκατάρτιση) χωρίς να κάνουν διασταύρωση . Έχει ακουστεί ότι στην  τράπεζα Πειραιώς γίνονται αυτά τα ευτράπελα. Έχει ακούσει κανείς τίποτα σχετικό?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 170
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

40 λεπτά πριν, Pavlos33 said:

Για το ιστορικό της υπόθεσης, μήπως είχες κάνει την διαδικασία της αίτησης σε δυο ΚΕΚ βλέποντας οτι το πρώτο σου καθυστερούσε την αποστολή κωδικών;

Όπως και να έχει συμφωνώ με την άποψη του συναδέλφου, ότι κάποια στιγμή θα  ζητηθούν πίσω.

μια άιτηση σε ένα κεκ διαδικασία Α . 

 

39 λεπτά πριν, Vasileios Koklanis said:

Μέσα στο πανικό τους να πληρώσουν γρήγορα υπέπεσαν σε δεύτερο λάθος (μετά το φιάσκο με την τηλεκατάρτιση) χωρίς να κάνουν διασταύρωση . Έχει ακουστεί ότι στην  τράπεζα Πειραιώς γίνονται αυτά τα ευτράπελα. Έχει ακούσει κανείς τίποτα σχετικό?

τράπεζα πειραιώς η περίπτωση μου.

Link to comment
Share on other sites

Να απαντήσω εγώ που μου έβαλαν και εμένα συνολικά 1000€ , όχι έκανα διαδικασία Α μόνος μου και έστειλα mail σε ενα ΚΕΚ μόνο και ναι έχω πειραιώς. 

Edited by cve20126
Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, cve20126 said:

Να απαντήσω εγώ που μου έβαλαν και εμένα συνολικά 1000€ , όχι έκανα διαδικασία Α μόνος μου και έστειλα mail σε ενα ΚΕΚ μόνο. 

αν ψήφισες και ΝΔ είμαστε σαν δυο σταγόνες νερό!!!μπλε και το νερό !!! χα χα χα!

Link to comment
Share on other sites

Θα αλλάξω τράπεζα...eurobank ...τίποτα...γιατί? Υπάρχει ακόμα κάποιος που δεν τα χει πάρει?

Μην το λες για τα 1000 θα αρχίσουν να ψάχνουν..ας τα αφαιρέσουν από τα 800(αστειεύομαι). Αν σε βρουν θα στα πάρουν πίσω.

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.