Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μυρωδιά νεροχύτη κουζίνας


Lamprini Karyda

Recommended Posts

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι έχει γίνει Ανατολικό Ζήτημα η μυρουδιά σε έναν νεροχύτη.

Πιστεύω ότι πρέπει να καλέσει ένα έμπειρο υδραυλικό και να μη φύγει μέχρι να το φτιάξει για να μη μυρίζουν τα νύχια τους σε ένα φόρουμ Μηχανικοί ...

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, Didonis said:

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι έχει γίνει Ανατολικό Ζήτημα η μυρουδιά σε έναν νεροχύτη.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

περα απο οτι λεμε  ....η κυρια εχει αψογο  συντακτικο λογο γραφης.....καταλαβενεις το τι εννοει  ..... το συμπερασμα το δικο μου  ειναι οτι  διμιουργειτε μπουρμπουλιθρα που ''σκαει'' στον νεροχυτη της απο   βουλωμα που υπαρχει σε αλλο διαμερισμα   ........καλο οψιμοκαλοκαιρο......https://web.facebook.com/ilias.skordylakis/videos/3380737218647970

edit

εμπειρος ηταν μονο  ο Γρηγορης 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Didonis said:

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι έχει γίνει Ανατολικό Ζήτημα η μυρουδιά σε έναν νεροχύτη.

Πιστεύω ότι πρέπει να καλέσει ένα έμπειρο υδραυλικό και να μη φύγει μέχρι να το φτιάξει για να μη μυρίζουν τα νύχια τους σε ένα φόρουμ Μηχανικοί ...

 

Κύριε Didonis, κατανοώ την τοποθέτησή σας αλλά επιτρέψτε μου να θεωρήσω το εν λόγω σχόλιο κάπως αγενές. Δεν ανάγκασε κάνεις τους συζητητές να έχουν άποψη και να απαντούν σε ερωτήσεις. Επίσης με βάση τον κανονισμό του forum υπάρχει κάποιο όριο στα posts? Η συμμετοχή στη συζήτηση δεν είναι υποχρεωτική και επίσης οποίος δεν θέλει να παρακολουθεί το θέμα εχει, απ' ότι βλέπω, τη δυνατότητα να απενεργοποιήσει την ειδοποίηση για νέες απαντήσεις. Τελος, από το "Ανατολικό Ζήτημα", όπως το αποκαλέσατε παραπάνω και με τη γνώμη του καθενός έχω καταφέρει να συλλέξω αρκετές πληροφορίες που θέλω να πιστεύω ότι θα βοηθήσουν στην επίλυση του ζητήματος.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοεί ότι το θέμα ξεφεύγει από το αντικείμενο του συγκεκριμένου φόρουμ, που εστιάζει κυρίως σε άδειες και διαδικασίες, παρά στην ανάλυση φαινομένων της μηχανικής.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.